K-Pop

BTS Jimin, Solo Çıkışı Öncesinde Billboard Sıralamasında Yer Aldı

BTS Jimin solo kariyerine hazırlanıyor. Ancak solo çıkışından önce Billboard’da ivme kazanıyor.

Olanlarla ilgili daha fazla ayrıntı görmek için okumaya devam edin.

BTS Jimin

BTS Jimin, Solo Çıkışından Önce Billboard’da Öne Çıkıyor

15 Mart’ta BTS Jimin, bu ay piyasaya sürülecek olan solo albümünün resmi çıkışı öncesinde Billboard’da öne çıkıyor.

BTS Jimin, solo çıkışından önce önceki solo parçası “Promise” ile Billboard’un “Global Dijital Şarkı Satışları” listesinde 2. sırada yer alırken, Billboard tarafından açıklanan tabloya göre onu “Christmas Love” takip etti.

“VIBE” şarkısında birlikte çalıştığı BIGBANG Taeyang 9. sırada yer aldı.

BTS Jimin Solo İlk Çıkışı: Albüm ‘FACE’ Konsepti, Parça Listesi, Daha Fazla Detay

Jimin Solo

BTS Jimin, merakla beklenen solo ilk albümüFACE“i yayınlayacak. B-side “Set Me Free Pt.2” için şarkı ve müzik videosu 17 Mart’ta yayınlanacak.

Gelecek albümün konsept görselleri ve video teaser’ı BIG HIT Music tarafından yayınlandı ve ARMY’lerin beklentisini ateşledi.

Şirkete göre “FACE”, “Like Crazy” adlı başlık parçası ve yayın öncesi single’ı “Set Me Free Pt. 2” de dahil olmak üzere toplam 6 şarkıya sahip olacak.

Bu arada, duyurudan önce, BTS Jimin zaten Weverse canlı yayınında solo albümü hakkında ARMY’lerle konuştu. Hayranların gerçekten keyif alacağı bir şey hazırladığını belirtti.

BTS 2023: RM, Jin, Jimin, J-Hope ve Jungkook’taki Yenilikler Neler?

BTS

13 Ocak’ta Jimin ve BIGBANG Taeyang ortak şarkıları “VIBE”yi yayınladılar.

BTS lideri RM, 2 Aralık 2022’de solo albümü “Indigo”yu yayınladı. Ayrıca So!YOON! 14 Mart’ta yayınlanan “Smoke Sprite” adlı parçasında.

J-Hope ayrıca Haziran 2022’de “Jack In The Box” adlı solo albümünü çıkardı. Mart 2023’ün başlarında, ünlü uluslararası rapçi J. Cole’un yer aldığı “on the street” single’ını çıkardı.

Jin ve Coldplay, Ekim 2022’de “The Astronaut”u yayınladı.

Bu arada, BTS maknae Jungkook, Haziran 2022’de Charlie Puth ile “Left and Right” için işbirliği yaptı. Geçen yıl Kasım ayında 2022 FIFA Dünya Kupası’nın açılış töreni için “Dreamers” şarkısını da seslendirdiler.

Son olarak, BTS Suga, Şubat ayında bir solo tur duyurdu. Nisan ayının sonunda başlayacak ve Asya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden geçecek.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu