BTOB Yook Sungjae, ‘Gold Spoon’ Dizisinde Rol Alabilir

1 dk okuma süresi

Yook Sungjae, ekranlara geri dönüyor! BTOB Sungjae’nin, askerden terhisinin ardından, gizemli-macera “Gold Spoon” ile uzun zamandır beklenen dönüşünü yapacağı açıklandı.

Kore ve uluslararası medya kuruluşları, 24 Kasım tarihinde idol oyuncunun yakında çıkacak olan Kore dizisi “Gold Spoon”da rol almak için görüşmelerde olduğunu bildirdi. Dizi, gizemli bir altın kaşıkla ailesini değiştiren bir adamın hikayesini anlatan popüler bir webtoon’a dayanıyor.

BTOB Yook Sungjae, 'Gold Spoon' Dizisinde Rol Alabilir

Yook Sungjae, ‘Gold Spoon’ Hakkında Olumlu Düşünüyor

Cube Entertainment’tan bir yetkili, Yook Sung Jae’nin teklifini olumlu bir şekilde incelediğini söyledi. Eğer projeyi kabul ederse, 2020’de “Mystic Pop-Up Bar” dizisinin ardından yaklaşık iki yıl sonra ilk dizisi olacak.

Ayrıca, yapım ekibi yıl bitmeden çekimlere başlamayı planlıyor ve “Gold Spoon”ın 2022’nin ilk yarısında ekranlara gelmesi planlanıyor.

“Winter Sonata”, “Little Bride”, “The Snow Queen”, “My Fair Lady” ve “The Prime Minister and I” gibi ünlü dizilerin senaristliğini yapan Kim Eun Hee ve Yoon Eun Kyung, dizinin senaryosunu yazmaktan sorumlu olacak.

BTOB Yook Sungjae

Bu arada, megahit dizisi “The Fiery Priest” ve “Dr. Romantic 2“nin yapımcılığını yapan Samhwa Networks, yapımdan sorumlu olacak.

Diğer oyuncular ve daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Sungjae SBS’nin “Master in the House” Programına Dönecek mi?

BTOB’den Sungjae, 14 Kasım’da zorunlu askerlik hizmetini bitirdi. İdol oyuncu, eğlence dünyasına geri dönerken, hayranlar şimdiden geri dönüşünü beklediği için erkek yıldız için çeşitli teklifler de var.

yook sungjae master in the house

Hayranlar şimdi Sungjae’nin potansiyel draması için heyecanlı. İnsanlar ayrıca Yook Sungjae’nin askere gitmeden önce düzenli olarak rol aldığı SBS’nin “Master in the House” programına geri dönmesini dört gözle bekliyor.

K-drama oyuncusu ayrıca 31 Aralık ve 1 Ocak 2022’de grubu BTOB ile birlikte bir hayran buluşması için hazırlanıyor. Dört yıl sonra ilk hayran buluşmaları olacak ve Olimpiyat Parkı’ndaki SK Hentbol Stadyumu’nda yapılacak.

Sungjae’nin 2022’deki potansiyel Kore dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayrıca okuyun: BTOB Sungjae Sevgili Söylentisi: DIA Jueun ile Bağlantısı

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haberleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri