Blackpink ‘Pretty Savage’ Performans Videosu 200 Milyon İzlenmeye Ulaştı

2 dk okuma süresi

Blackpink Pretty Savage performans videosu Youtube’da 200 milyon görüntülemeyi aştı.

YG Entertainment 25 Eylül’de BLACKPINK Pretty Savage performans videosunun Youtube’da 200 milyon izlenmeyi aştığını duyurdu.

BLACKPINK 'Pretty Savage' Performans Videosu 200 Milyon İzlenmeye Ulaştı

Blackpink Pretty Savage performans videosu, YouTube’da 200 milyon izlenmeye ulaşan ilk müzik şovu videosu oldu. Bir müzik yayını videosunun bu kadar izlenme sayısına ulaşması alışılmadık bir durum olarak biliniyor.

Sahne performansı videosu yayınlandıktan sadece 77 gün sonra, 100 milyon izlenmeye ulaştı ve THE ALBUM b-side şarkısının popülaritesini ve istikrarlı yükselişini kanıtladı.

Pretty Savage, BLACKPINK’in ilk düzenli albümü THE ALBUM’da yer alan bir şarkıdır. Lovesick Girls ile birlikte albüme başlık şarkısı adaylığı elde etmiş bir şarkı olarak da bilinir.

BLACKPINK

(Fotoğraf: BLACKPINK Facebook)

Pretty Savage’ın basit ve bağımlılık yapan bir rap bölümü de var. BLACKPINK’in benzersiz girl crush cazibesini içeren bir şarkı olduğu için çok fazla sevgi topladı.

Pretty Savage, Youtube ses, video ve Spotify’da 100 milyondan fazla kez yayınlandı. ABD Billboard eleştirmenleri tarafından albüm şarkıları arasında en iyi şarkı olarak seçilmesi de dahil olmak üzere eleştirmenlerden övgüler toplamayı başardı.

BLACKPINK Youtube’un 67,2 milyondan fazla abonesi var ve bu da onları bu kadar aboneye sahip dünyanın bir numaralı müzik sanatçısı yapıyor.

Lisa’nın son solo çıkışı nedeniyle, BLACKPINK Youtube abonelerinin sayısı hala artıyor.

BLACKPINK’in Pretty Savage Sahne Performansını buradan izleyin:

Blackpink Üyeleri Lisa Solosu için Yeniden Bir Araya Geliyor!

BLACKPINK kızları bir araya gelmeyeli uzun zaman oldu.

Geçen 24 Eylül’de BLACKPINK Jennie, resmi Instagram hesabında kısa bir videoyla birlikte bir fotoğraf paylaştı ve “Elinden gelenin en iyisini yapan BLACKPINK #lalisa’yı en son gördüğümden bu yana epey zaman geçti” dedi.

Fotoğrafta Jennie, Jisoo, Rose ve Lisa, BLACKPINK grubunu bir kez daha bir arada göstermek için bir araya geldi. Her biri parlak ve sıcak gülümsemeler yayarken LISA kapüşonluları giyiyor.

Bunun dışında Jennie, Jisoo ve Rose, Lisa’nın ilk solo şarkısı LALISA’da dans ederken harika zaman geçirdiler ve BLINK’ler Jennie’nin gönderisine yorum yağdırarak kızlara hayran olmaktan kendilerini alamıyorlar.

BLACKPINK, Dear Earth Kampanyasıyla İklim Değişikliği Bilincini Yayıyor

Dörtlü, Google’ın Dear Earth etkinliğine katılacak. Etkinlik, 23 Ekim’de Youtube Originals’da gerçekleştirilecek. Dear Earth, iklim değişikliğiyle mücadele etmek için yapılan bir kampanyadır.

BLACKPINK etkinliğe Papa Francis, Eski ABD Başkanı Barack Obama ve Google Alphabet CEO’su Sundar gibi dünya liderleriyle birlikte katılacak.

BLACKPINK

(Fotoğraf: News1)

Ayrıca, Blackpink etkinliğe katılacak tek K-Pop sanatçısıdır. Dear Earth sırasında özel bir konuşmacı olacaklar. Blackpink, küresel hayranlara iklim değişikliği farkındalığını artırmaya odaklanan anlamlı bir mesaj iletecek.

Bunun dışında Blackpink muhteşem bir performans sergileyecek ve dünya çapındaki izleyicilerden büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu