BLACKPINK Lisa’nın ‘MONEY’ Performans Videosu 15 Günde 100 Milyon İzlenmeyi Aştı

2 dk okuma süresi

BLACKPINK Lisa, Youtube’da yeniden bir tarih yazdı, ama bu sefer solist olarak! YG Entertainment, yakın zamanda “MONEY” performans videosunun Youtube’da 100 milyon izlenmeye ulaştıktan sonra kadın idolün yeni kişisel rekorunu onayladı.

BLACKPINK Lisa'nın 'MONEY' Performans Videosu 15 Günde 100 Milyon İzlenmeyi Aştı

BLACKPINK Lisa’nın ‘MONEY’ Şarkısı Yaklaşık 2 Haftada 100 Milyon İzlenmeye Ulaşarak Kişisel En İyi Rekoru Elde Etti

Ajansı YG Entertainment’a göre, Lisa’nın “Money” için özel performans videosu bugün sabah 8:14’te Youtube’da 100 milyon izlenmeyi aştı. Bu, geçen ayın 24’ünde yayınlanmasından bu yana 15 gün içindeki ilk rekor olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle, resmi bir MV olmadıkça, koreografi videolarının yüz milyonlarca görüntülemeye ulaşması yaygın değildir. Diğer gruplar tarafından yayınlanan resmi müzik videolarının bile bu sayıya ulaşması aylar veya yıllar alıyor.

Ancak, BLACKPINK Lisa’nın güçlü etkisi, istikrarlı hayranları ve mükemmel becerileri birleştiğinde, rekor sadece iki hafta (15 gün) içinde elde edildi.

Lisa - Money

Bu arada, “MONEY”, Lisa’nın yoğun hip-hop tarzını içeren ilk solo albümü “LALISA”dan bir şarkı ve başlık parçası “LALISA” ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki müzik hayranları tarafından sevildi.

Aslında, “MONEY” şarkısı, piyasaya sürülmesinden bu yana 29 gün geçmesine rağmen, çeşitli küresel listelerde dikkate değer sonuçlar elde etti. Şarkı, toplam 38 ülkede iTunes En İyi Şarkı Listesi’nde birinci oldu ve Spotify Global Listesi’nde 11. sırada yer aldı. Popülarite artış eğiliminin olağandışı olması nedeniyle bir rekor daha kırılması bekleniyor.

Ayrıca Okuyun: BLACKPINK Lisa ‘LALISA’ Gaon Tarihinde Bir Kadın Solistin En Çok Satan Albümü Oldu

BLINK’ler ve YG Entertainment Arasındaki Gerilim

Lisa’nın başarısının ortasında, YG Entertainment ve  BLINK’ler arasındaki gerilim hala yoğun geçiyor.

Bu durum, Lisa’nın 27 Eylül – 5 Ekim tarihleri ​​arasında düzenlenen Paris Moda Haftası’nda yokluğundan sonra oldu.  İlk olarak dört üyenin etkinlikte kendi lüks markalarını küresel elçiler olarak temsil etmek için ayrı ayrı görüneceği duyurulmuştu.

Lisa

Jisoo, Rosé ve Jennie, Paris Moda Haftası’ndaki bireysel etkinliklerinin ana karakterleri olurken, Lisa ortalıkta görünmüyordu.

Ancak, 4’ünde, Lisa Paris, Fransa’ya gitti. Bu nedenle hayranlar, onu hem Celine’in hem de küresel bir elçi olduğu Bvlgari’nin ön koltuğunda görmelerini bekliyorlardı.

Ancak ertesi gün Bvlgari’nin CEO’su, YG Entertainment’ın koronavirüs nedeniyle idolün etkinliklere katılmasına izin vermediği için kadın yıldızın etkinliklerine katılamayacağını belirtti.

BLINK’ler ve Lisa’nın destekçileri daha sonra açıklama hakkında görüş ayrılıklarına düştüler, bazıları kısıtlamanın diğer üyelerin aksine her zaman sadece Lisa’ya geldiğinde geçerli olduğunu söylüyor.

Öte yandan, bazı hayranlar Lisa’nın ülkede başka işler yapabileceğini iddia etti. Bu da neden Paris’te uçtuğunu açıklıyor. Ya da ajans, solo albümü “LALISA”yı başarılı bir şekilde tanıttıktan sonra ona tatil izni verdi.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu