BLACKPINK Lisa, Cilt Bakım İpuçlarını Paylaştı

2 dk okuma süresi

BLACKPINK Lisa, yakın zamanda “Güzellik Yaratıcı Yönetmen” ödülünü kazandı! Vogue Korea ile yaptığı röportajda yeni çıkan Mac x L makyaj koleksiyonundaki rolünden bahsetti ve cilt bakımıyla ilgili bazı ipuçlarını paylaştı!

23 Kasım’da bir moda ve yaşam tarzı dergisi olan Vogue Korea, BLACKPINK Lisa ile bir röportaj yaptı ve bir güzellik yaratıcı yönetmeni olarak ilk çıkışını kutladı.

BLACKPINK Lisa, Cilt Bakım İpuçlarını Açıkladı

BLACKPINK Lisa, Cilt Bakım Rutinindeki En Önemli Adımı Açıkladı

Röportaj sırasında eğlence sektörünün en güzel yüzlerinden biri olarak yükselen Lisa, güzellik tüyoları ve günlük rutinlerinden bazılarını ortaya koydu. Tayland doğumlu idol, cilt bakımı ipuçlarından başlayarak temizliğin önemini vurguladı.

 “Cildimi her zaman makyajla kapattığım için temizlikten daha önemli bir şey yok. Makyaj yaptığım kadar derinlemesine temizliyorum. Ertesi gün makyajını böyle yapıyorsun” dedi.

Lisa - MAC

Makyaj konusunda ise sahnede olmadığı zamanlarda doğal makyajı hedeflediğini ortaya koyan Lisa, doğal bir görünüm elde etmenin sırrını paylaştı.

“Makyajım sahnedeki kadar renkli değil ama dudaklarımı da unutmuyorum. Onu muhteşem bir şekilde süslemek önemli ama dudak ürünleri doğal makyajda bile olmazsa olmaz.”

Lisa, ruj ürünleri arasında, M.A.C’den (bundan sonra Mac olarak anılacaktır) “Powder Kiss” rujunu tavsiye etti.

Lisa, ürünü neden seçtiğini “Güne veya ruh halime göre istediğim kadar değiştirebileceğim bir Mac ürünüyle ilk kez karşılaşıyorum” olarak açıkladı.

Lisa Mac

BLACKPINK Lisa, Mac x L Makyaj Koleksiyonundan İlhamını Paylaştı

Bu arada, kadın yıldız daha önce Mac’in küresel elçisi olmasının yanı sıra marka için Güzellik Kreatif Direktörü olarak çıkış yapmıştı.

Lisa özellikle, geçen 12 Kasım’da Kore’de piyasaya sürülen yeni makyaj koleksiyonu Mac x L’nin planlamasından tasarımına kadar yaratıcı yönetmen olarak yer aldı.

Lisa güzellik sırları

Daha sonra resmi olarak 3 Aralık’ta dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Lisa, koleksiyonla ilgili hisleri sorulduğunda, “Mac Global Elçisi seçildikten sonra adıma bir ürün yaptığıma inanamıyorum! Çok mutlu ve onurluyum. İstediğim makyaj stilini gerçekleştirmek için bir fırsat. Logodan ambalaj tasarımına, isme kadar” ve renk seçimi, her an o kadar heyecanlı ve mutluydum ki hiçbir anı unutmadım” diye cevap verdi.

Koleksiyon için nereden ilham aldığı sorulduğunda;

 “Kendi güzellik stilimi dünyaya ilk kez gösterebildiğim için kişisel zevkimi yakaladım. En sevdiğim renklerden, çiçeklerden ve sevimli kedilerden. Beni mutlu eden şeylerle onu dekore ettim. Umarım birçok insan birlikte eğlenir.”

Mac x L

Lisa, röportaj sona erdiğinde, koleksiyon aracılığıyla hayranlarına, özellikle BLINK’lere (BLACKPINK fandom) daha yakın olma arzusunu dile getirdi. Mac x L aracılığıyla, önemli anlarını ve duygularını buna kattığını da iletti ve hayranlarından bir güzellik yaratıcısı olarak diğer cazibesini tanımalarını istedi.

Ayrıca okuyun: BLACKPINK Lisa, Gaon Sosyal Tablosunda Rekor Kırdı

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri