K-Pop

BLACKPINK Jisoo, Yaklaşan Albümü “ME” İle Bunu Başaran İlk Kadın Solist Oldu

BLACKPINK Jisoo, yayımlanmamış solo çıkışına rağmen yakında çıkacak olan “ME” albümüyle şimdiden inanılmaz bir başarıya imza attı.

Daha fazla ayrıntı öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

BLACKPINK Jisoo, Herhangi Bir Kadın Sanatçı Tarafından Elde Edilen En Yüksek Ön Sipariş Sayılarında Yeni Rekor Kırdı

blackpink jisoo-me

Jisoo’nun yakında çıkacak olan çıkışıyla, geri dönüşü şimdiden heyecan yaratıyor!

20 Mart’ta Jisoo’nun ajansı YG Entertainment, yaklaşmakta olan solo ilk albümü “ME”nin piyasaya sürülmeden önce toplam 950.000 stok ön siparişi aştığını açıkladı.

Bu muhteşem gösteriyi gerçekleştiren Jisoo, tarihte bir kadın solo sanatçı tarafından elde edilen en fazla stok ön sipariş rekorunu kırdı. Daha fazla detaylandırmak gerekirse, stok ön siparişlerinin genel sonucu, çoğunlukla hayranlardan gelen talep miktarından elde edilir.

YG Entertainment, Jisoo’nun rekor kıran başarısı hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Ajans, Jisoo’nun bir K-pop solisti “milyon satan” olma başarısının çok geride olmadığını belirtti.

“Geri dönüşün gerçekleşmesine daha 11 gün olduğu düşünüldüğünde, Jisoo’nun ‘ME’ albümüyle ilk kadın K-pop solisti olarak “milyon satıcı” statüsünü elde etmesini beklemeye değer olabilir.”

Bu, Jisoo’nun başarılı bir şekilde milyonuncu işareti elde etmesi durumunda, şarkıcının tarihte “milyon satıcı” seviyesine ulaşan tek dördüncü solist olarak kabul edileceğini gösteriyor. Ayrıca, Jisoo’nun bir grup üyesi ve bir solist olarak böyle bir başarı elde etmesine de yol açacaktır.

Jisoo

Şarkıcının geri dönüş detayları ilk olarak 2 Ocak’ta, solo projesi YG Entertainment tarafından onaylandığında açıklandı.

Duyuruda ajans, Jisoo’nun albümün kapak fotoğraf çekimi ve müzik prodüksiyonundaki ilerlemesini açıkladı. Jisoo’nun solo çıkışının 31 Mart Cuma günü yayınlanması planlanıyor.

Bu başarı için Jisoo’yu tebrik ediyoruz!

BLACKPINK Jisoo ‘ME’ Albümü Konsept Görselleri, Video Teaser’ları İle Görseller Sunuyor

6 Mart’ta, “Çok Yakında” başlıklı bir teaser posteri yayınlandı. Sahada uzanan canlı kırmızı bir giysinin yanında yeşillik bir manzara sergilendi.

Fragmanlar gelmeye devam etti, ardından 9 ve 13 Mart’ta Jisoo’nun çarpıcı görsellerinin ilk kez sergilendiği yer geldi.

Ardından 15 Mart’ta “JISOO – VISUAL FILM #1” adlı muhteşem bir görsel film yüklendi.

19 Mart’ta Jisoo, ana parçasının başlığının “FLOWER” olduğunu gösteren bir poster yükledi. Fotoğraf, şarkıcıyı şık bir şekilde ve göz kamaştırıcı görselleriyle sergiledi.

Jisoo’nun teaser posteri, “FLOWER“ın Korece çevirisinin gül olarak çizilip stilize edildiği yaratıcı tasarımıyla dikkat çekti.

Hayranlar yorum yaptı:

“Daebak heyecanlıyım. Ama posterin tipografisi çılgınca. Gül şeklinde.”

“Umarım gerçekten iyi bir şarkıdır. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum.”

22 Mart’ta Jisoo, daha koyu ve ciddi bir ton sunan ikinci görsel filmini yükledi.

Jisoo’nun solo çıkışını dört gözle bekliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu