K-Pop

BLACKPINK Jisoo ‘FLOWER’ Başlık Posteriyle BLINK’leri Büyüledi

BLACKPINK Jisoo, BLINK’lerin hemen dikkatini çeken “FLOWER” için büyüleyici bir başlık posteri yayınladı.

Detaylar burada.

BLACKPINK Jisoo, ‘FLOWER’ Başlık Posterini Yayınladı, BLINKler Tepki Nasıl Verdi

19 Mart’ta BLACKPINK’ten Jisoo, görselleri, modası ve aurasıyla dikkat çeken “FLOWER” için resmi bir başlık posteri yayınladı.

BLACKPINK Jisoo 'FLOWER' Başlık Posteriyle BLINK'leri Büyüledi

Posterde, Jisoo’nun şık giysiler giydiği ve bakışlarının herhangi birinin önyargı listesine hükmedecek kadar büyüleyici olduğu gösteriliyor. Poster ayrıca “FLOWER”ın ilk single albümü “ME“nin başlık şarkısı olacağını da ortaya çıkardı.

Bir forumda, BLINK’ler, Jisoo’nun muhteşem görünümünü ve fotoğrafın cazibesini öven, yaklaşan solo çıkışı için yeni posterini görünce heyecanlandı. Ayrıca posterin bir güle benzeyen Hangul başlık tipografisini de fark ettiler.

Bu arada, bazıları Jisoo’nun solo çıkışının başlık şarkısının “O” harfiyle başlamamasına, başlık teorilerini çürütmesine ve komik yorumlara yol açmasına şaşırdı.

blackpink jisoo- Me

Daha fazla bağlam için, BLACKPINK’in önceki üyelerinin solo çıkışları, Jennie’nin “SOLO“, Lisa’nın “LALISA” ve Rosé‘nin “On The Ground” kelimesinden başlayan sözde “SOLO” kelimesini oluşturan harflerle başladı.

Aşağıdaki tepkilerine bakın:

“Daebak heyecanlıyım . Ama posterin tipografisi çılgınca. Gül şeklinde.”

“80’lerin film afişi havasını mı yakalamaya çalışıyorlardı?”

“İsmin ‘O’ harfiyle başlamaması çok yazık ama Jisoo güzel, bu yüzden her şey bu.”

“Ne dediğini anlamaya çalışıyordum ve baktım ki üzerinde ‘Çiçek’ yazıyor.”

“Umarım gerçekten iyi bir şarkıdır. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum.”

“İsmin Hangul’da olması hoşuma gitti ama bana yabancı geliyor. Belki de Korece bir başlık görmeyeli çok uzun zaman olduğu içindir.”

Jisoo, adının açıklanmasının yanı sıra, 9 ve 13 Mart tarihlerinde “ME” albümü için ayrı konsept fotoğrafları da yayınladı. 15 Mart’ta “Kill This Love” şarkıcısı, “ME” için ilk büyüleyici görsel filmini de yayınladı.

Jisoo’nun solo çıkışı 31 Mart 2023 Cuma günü yapılacak.

Videonun tamamını buradan izleyin :

BLACKPINK Jisoo Son Etkinlikler: Şarkıcı Amsterdam Vlog Yüklüyor

17 Mart’ta Jisoo, kanalına Amsterdam’da  Jennie ile vakit geçirdiğini gördüğü bir vlog yükledi. Videoda ikili, lüks bir restoranda yemek yerken ve arkadaşlıklarını sergilerken gösteriliyor.

Jisoo ve Jennie’nin bağlandığı köprü olan Magere Brug’da da dolaştılar. Vlogları sırasında, havadar alanda da gezinerek mekanın fotoğraflarını çektiler.

Daha sonra Nieuwe Spiegelstraat sokağına gittiler ve burada gözleme dükkanları, dondurma tezgahları ve farklı türde antika eşyalardan memnun kaldılar.

Ertesi sabah Jisoo, onun için bir doğum günü etkinliği promosyonu görünce büyülendi. Vlog, Jisoo’nun etkinlik reklamının hemen yanında kendi fotoğraflarını çekmesiyle sona erdi.

Tam vlogunu buradan izleyin :

Jisoo’nun solo çıkışı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu