Blackpink Jisoo, Arkadaşlarının Solo Çıkışlarına Sonsuz Destek Veriyor

3 dk okuma süresi

Blackpink üyesi Jisoo, grup üyelerinin solo çıkışlarını her zaman desteklediği için hayranlar tarafından övülmeye devam ediliyor.

İdol aktrisin neden övgüye layık olduğunu görmek için okumaya devam edin.

Blackpink Jisoo, Arkadaşlarının Solo Çıkışlarına Sonsuz Destek Gösteriyor

(Fotoğraf: Jisoo Instagram | Jisoo Instagram Hikaye)
BLACKPINK Lisa, Jisoo ve Jennie

BLACKPINK Jisoo, Üyelerin Solo Çıkışına Sonsuz Destek Göstererek En İyi Unnie Olduğunu Kanıtladı

BLACKPINK üyesi Lisa şu anda müzik şovlarında solo çıkışı LALISA’yı tanıtıyor.

19 Eylül’de BLACKPINK maknaesi Lisa, Inkigayo’da performans sergiledi ve haftalık müzik şovunda ilk solo performansını sergiledi. Solist olarak sahneye çıkarken, grubun en büyük üyesi Jisoo, aslında onu desteklemek için sahne arkasındaydı!

Jisoo Lisa

(Fotoğraf: @LiFN0327 on Twitter)
BLACKPINK Jisoo ve Lisa

Jisoo, Lisa’nın müzik şovuna katılmakla kalmadı aynı zamanda solo çıkışı sırasında Lisa’ya bakan personel için şekerlemeler de hazırladı.

Şeker, “Lütfen Lisa’nın ‘LALİSA’sına çokça sevgi gösterin” yazan bir ambalaj içeriyordu.

Lisa

(Fotoğraf: @isakkk_woo on Instagram)

Jisoo, arkadaşlarının solo çıkışını desteklemek için sabahın erken saatlerinde düzenlenen müzik şovlarına ilk kez katılmıyor. Jennie’nin solosu için de aynısını yaptı! 2019’da Jennie SOLO yayınlandığında ve müzik şovlarında tanıtımı yapılırken, Jennie’yi desteklemek için saat 4’te Inkigayo stüdyosuna geldi.

Jisoo, Jennie’nin dansçıları ve personel için kişisel olarak enerji içecekleri hazırladı. Ayrıca, Jennie ve Jisoo’yu birlikte gösteren özel çıkartmaları vardı. Herkesin enerjik kalmasını ve arkadaşıyla ilgilenmesini isteyen bir mesaj ekledi.

Jisoo

(Fotoğraf: KOCOWA TV Youtube)

Jisoo, Rosé On The Ground’un tanıtımını yaparken, o sırada Snowdrop’u filme aldığı için sabahın erken saatlerindeki müzik şovlarına katılamamıştı.

Ancak yine de arkadaşı için özel bir hediye hazırladığından emin oldu. Jisoo, üzerinde Rosé’nin albümünün adı olan -R- yazan dev bir şeker sipariş etti. Jisoo ayrıca Rosé’ye desteğini göstermek için özel etiketli küçük şeker kavanozları hazırladı.

Rosé

(Fotoğraf: Rosé Instagram)

Jisoo fiziksel olarak Rosé’nin yanında olmasa da, bu anlamlı hediye şarkıcı için çok şey ifade etmiş olmalı.

Ama Jisoo, arkadaşları için müzik şovlarına katılmaktan daha fazlasını yapıyor. Diğer üyelerin müzik video çekimlerine bile katıldı! Örneğin, Lisa’nın LALISA müzik videosunu çekerken, idolün fotoğrafçısı olarak rol aldı ve Lisa’nın kamera arkasından fotoğraflarını çekti. Görüntüler daha sonra sosyal medyada paylaşıldı.

Jisoo ayrıca “On The Ground” ve Gone için müzik videoları çekerken Rosé’ye eşlik etti. Rosé, Jisoo’nun çektiği fotoğrafları Instagram hesabında bile paylaştı!

Üyelerin Solo Çıkışını Destekleyen BLACKPINK Jisoo’ya İnsanlar Nasıl Tepki Verdi?

Birçok insan Jisoo’nun sevgi dolu kişiliğinden etkilendi ve solo çıkış aktivitelerinde her zaman yer aldığı için onu övdü. İnsanlar bunun Jisoo’nun gerçek doğası olduğuna inanıyor ve bu kadar özverili olduğu için onu övdü. İdol ayrıca sadece arkadaşlarına değil, aynı zamanda sıkı çalışan personele de özen gösterdiği için övgü aldı.

Jisoo

(Fotoğraf: Jisoo Instagram)

Şimdi, insanlar Jisoo’nun solo çıkışını büyük ölçüde bekliyorlar. Solo çıkışını yapacak olan son üye ve yazının yazıldığı tarih itibariyle herhangi bir tarih teyit edilmemiştir.

AYRICA OKUYUN: BLACKPINK Jisoo, Tüm Fotoğraflarında Aynı İfadeye Sahip Olduğu İçin Hayal Kırıklığına Uğradılar

Jisoo’nun potansiyel solo çıkışı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu