Magazin

BLACKPINK Jisoo, ‘2022 Dünyanın En Güzel Kadını’ Olarak Onaylandı + Tzuyu, Lisa İlk 3’e Girdi

98 ülkeden yaklaşık 500.000 oy alan BLACKPINK Jisoo, resmi olarak 2022 Dünyanın En Güzel Kadını” olarak onaylandı! Onunla birlikte TWICE Tzuyu ve Lisa da ilk 10’a girdi.

BLACKPINK Jisoo

BLACKPINK Jisoo ‘Dünyanın En Güzel Kadını 2022’ Taçlandırıldı

İngiliz eğlence medyası Nubia Magazine tarafından yürütülen küresel bir anketin sonucunda Jisoo, “2022’de Dünyanın En Güzel Kadını” olarak kabul edildi.

Anket, özellikle Güney Kore, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Meksika, Kolombiya, Peru, Tayland, Filipinler ve daha fazlası dahil olmak üzere 116 ülkede Mart’tan 1 Temmuz’a kadar beş ay boyunca gerçekleştirildi.

Dünyanın dört bir yanından aday gösterilen 20 kadın ünlü arasından, idol-aktris toplam 98 ülkeden 480.356 oy (%44.78) alarak kazandı.

jisoo

Özellikle Jisoo, 2016 yılında YG Entertainment tarafından başlatılan BLACKPINK’in baş vokalisti ve ana görseli olarak çıkış yaptı. Çıkışından bu yana, Kore güzellik standartlarına mükemmel şekilde uyan çarpıcı güzellik için sevgi ve destek kazanıyor.

Daha sonra, üst düzey karizması, yüzü ve çekiciliği Kore’nin ötesinde dikkatleri üzerine çekerek Cartier ve Dior gibi üst düzey lüks markaların küresel elçisi oldu.

Ancak adı sadece grubun görselliğiyle sınırlı değil, aynı zamanda istikrarlı canlı düşük ila orta tonlu vokalleriyle övülen inanılmaz bir şarkıcı. Ayrıca yüksek notaları mükemmel bir şekilde vurabilir!

blackpink jisoo

Son olarak, Jisoo sadece müzik ve moda sahnesinde değil, oyunculuk alanında da etkisini ve etkisini pekiştiriyor.

2021’de, Jung Hae In ile birlikte hit drama “Snowdrop“ta Eun Young Ro rolünü oynayarak oyunculuk çıkışını da yaptı.

Ağustos ayında hayranlar, BLACKPINK’in geri dönüşünü dört gözle bekleyebilirler. Albümlerinin yayınlanmasından önce, BLACKPINK’in bu hafta PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG) ile işbirliği içinde yeni şarkısı “Ready For Love” MV’sini yayınlaması bekleniyor. MV 29 Temmuz’da gece yarısı EDT’de (1:00 KST) yayınlanacak.

TWICE Tzuyu ve BLACKPINK Lisa ‘ 2022 Dünyanın En Güzel Kadını’ için İlk 3’e Girdi

Jisoo’nun arkasından TWICE Tzuyu geliyor! 420.830 oyla (%39.23) ikinci sırada yer aldı. Bu, güzelliğiyle tanındığı ilk sefer değil.

tzuyu

2019’da TC Candler tarafından sıralanan ve 20’den fazla bağımsız eleştirmen tarafından seçilen “2019’un En Güzel Yüzü” 1 Numarası olarak taçlandırıldı. Tayvanlı K-pop idolü, iri gözleri, mükemmel eğimli burnu, kaşları, dudakları vb. dahil olmak üzere “tanrıça benzeri” özellikleriyle özellikle sevildi.

lisa

BLACKPINK Lisa da 95.312 oy (%8.88) ile ilk 3’e girdi. Geçen yıl Lisa, TC Candler’ın “2021’in En Güzel 100 Yüzü” listesinde 1 numaraydı. Zarif ve klas özelliklere sahip Taylandlı K-pop şarkıcısı, şu anda Celine, Bvlgari ve daha fazlası dahil olmak üzere üst düzey markaların küresel elçisidir.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu