Black Knight The Man Who Guards Me

Black Knight: The Man Who Guards Me

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İsim: Black Knight: The Man Who Guards Me

Yayın Tarihi: 2017

Yapım Yeri: Güney Kore

IMDb Puanı: 5.9

Dizisel.com Puanı: 6.5

Tür: Aksiyon, Fantastik, Romantik, Komedi, Dram

Bölüm Sayısı: 20

Yönetmen: Han Sang-Woo

Senarist: Kim In-Young

Black Knight: The Man Who Guards Me Konusu

Başarılı bir iş adamının sevdiği kadın için yaptıklarını, onu korumasını, birçok tehlikeye karşı mücadele etmesini konu almaktadır.

Karakterler

Jung Hae Ra:  Bir seyahat şirketinde çalışmaktadır ancak daha önce hiç yurt dışı deneyimi olmamıştır. Genç yaşta, varlıklı olan ailesinin ölmesi ve her şeylerini kaybetmesi yüzünden teyzesiyle birlikte yaşamaya başlar. Başına hep kötü olaylar gelince aklına küçükken yılbaşında ailesinin ona hediye olarak diktirdiği ancak almaya gitmediği bir bordo kaban geliyor ve onu giyerse her şeyin yoluna gireceğine inanmaktadır.

Moon Soo Ho: Başarılı bir iş adamıdır. Yıllar önce tanıdığı Jung Hae Ra’yı her yıl buluşmak için anlaştıkları Slovenya’da bekliyor ancak onu bulamayınca aramak için Kore’ye dönmeye karar veriyor. Hae Ra’nın birden iş için Slovenya’ya gelmesiyle orada bir yanlış anlama sonucu bir araya geleceklerdir.

Black Knight kore(2017)
Black Knight konusu ve oyuncuları

Editör Yorumu

Dizi 2017 yılında KBS2 kanalında 20 bölüm olarak yayınlanmış ve ortalama %10 reyting almıştır. Dizi başta karışık ilerliyor fakat zamanla olaylar yerine oturmaya başlıyor. Reenkarnasyon olayını güzel işlediklerini düşünüyorum. Ana karakter ve yardımcı oyuncular iyi olsa da konu olarak biraz zayıf kaldığını belirtmeliyim. Seveni de sevmeyeni de bol olan dizinin biraz da sizin dizi zevkinize göre belli olacağını düşünüyorum. İleri bölümlerde bana kendini tekrar ediyor hissi yaşattı. O yüzden dizi için ortalama diyebilirim. İzleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler dilerim.

Black Knight: The Man Who Guards Me Oyuncuları

Kim Rae-won (Moon Soo-ho) - Black Knight
Moon Soo‑ho
Shin Se-kyung (Jung Hae-ra) - Black Knight konusu
Jung Hae‑ra
Chang Mi-hee (Jang Baek-hee)
Chang Mi‑hee
Jang Baek‑hee
Shin So-yul
Shin So‑yul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir