K-Pop

Billlie 4. Mini Albüm İçin Rüya Gibi Konseptini Paylaştı

4. Nesil K-pop kız grubu Billlie, yeni çıkardıkları albümün fotoğraf konseptleri paylaştı. Merakla beklenen geri dönüşleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Billlie 4. Mini Albüm Konseptini Açıkladı

Billlie

13 Mart’ta Billlie, yaklaşmakta olan 4. mini albümleri için canlandırıcı ve rüya gibi bir konsepti açıkladı.

Billlie üyeleri (Siyoon, Sean, Tsuki, Moon Sua, Haram, Suhyeon, Haruna), 4. mini albümleri olan “the Billage of Perception: Chapter 3″ü SNS’ye yüklediler.

Grubun yönetim şirketi Mystic Story’ye göre Mart ayının sonuna doğru Billlie dördüncü mini albümünü yayınlayacak ve hayranların “Billie’nin benzersiz müzikalliğini ve onlardan daha derin bir hikayeyi görebileceklerine” söz verdi.

“the Billage of perception: chapter two”nun ve “RING ma Bell (ne muhteşem bir dünya)” başlıklı albümün yayınlanmasından bu yana, bu Billlie’nin yaklaşık yedi aydır ilk kez bir araya gelmesi olacak.

Billlie Kpop kız grubu

Yedi üye, canlı renkli aydınlatma ile spor gündelik kıyafetler giymiş, yayınlanan bir fotoğrafta göründü.

Üyeler, rüya gibi bir ortamda zahmetsiz çekiciliklerini gösterdiler ve daha önce yayınladıkları resmi fotoğraflardan farklı bir ortamda harika sindirilebilirlik kavramını vurguladılar.

Billlie’nin yeni albüm başlığı şarkısı “EUNOIA” ilgi odağı. Eski tarz bir hava, kendine özgü bir okul görünümü, zarif bir takım elbise ve sportif günlük kıyafetler dahil olmak üzere çeşitli fikirleri bünyesinde barındırır.

Bu arada, Billlie ayrıca resmi sosyal ağlarında bir geri dönüş posteri yayınladı. Üyeler otobüsteyken okul üniformalarıyla resmedildi.

Billlie’nin beklenen geri dönüşü için ilk teaser da yayınlandı. Yeni grafiğin açıklaması “Billlie, seni tanıyorum/Billlie, benim adım sensin” ve Billlie’nin önceki dönemlerden logolarının her birini içeriyor.

Billlie, 4. mini albümlerini Mart ayı sonunda yayınlamayı planlıyor.

Billlie, Mystic’s Story Entertainment’ın İlk Kız Grubu Olarak Çıkış Yaptı

Billlie 4. mini albüm

Billlie, SM Entertainment’ın yan kuruluşu Mystic’s Story Entertainment altında çıkış yaptı. Onlar aynı zamanda ajansın başlattığı ilk kız grubu.

Çıkış günlerinde Billlie, Güney Kore’nin en iyi yapımcısı ve şarkıcı-söz yazarı Yoon Jong Shin tarafından yaratılan ilk kız grubu olarak çıkışlarından önce büyük ilgi topladı.

Üyeler daha önce, plak şirketinin “Mystic Incubation Camp” eğitim programı aracılığıyla geliştirilen yetenekli bireylerden oluşan bir koleksiyon olan çıkış öncesi grubu Mystic Rookies’in bir parçasıydı.

Söz yazarı Kim Eana, besteci Lee Min-su ve müzik video yönetmeni Hwang Su-ah da dahil olmak üzere eğlence sektörünün en büyük isimlerinden bazılarının desteğiyle Billlie’nin çıkışı da aynı şekilde yüksek beklentilerle karşılandı.

Üç sanatçının her birinin uzun ve başarılı bir kariyere sahip olmasına rağmen, IU’nun “Good Day” ve “The Red Shoes” ve Brown Eyed Girls’ün “Abracadabra” ve “Candy Man” dahil olmak üzere birçok K-pop başarısına birlikte imza attılar.”

Kızlar, çıkışları için bazı iddialı hedefler dile getirdiler. Tsuki, “çok yönlü bir grup” ve “liste lideri” olarak anılmak isterken, Haruna ilk EP’leri ile müzik ödüllerinde yılın çaylağı ödülünü kazanmak istiyordu.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu