Beğenerek İzleyeceğiniz Bae Suzy Başrollü 5 Kore Dizisi

2 dk okuma süresi

Eğer kaçırdıysanız, Kore dizisi başrol oyuncusu ve şarkıcı Bae Suzy yakın zamanda Start-Up dizisiyle ekranlara döndü. TVN ve Netflix sayesinde, sevilen Hallyu yıldızın hayranlarının bu diziyi hemen izleyeceklerine eminiz. Bununla birlikte, Nam Joo Hyuk ile yeni dizisini izlemeden önce geçmiş dizileri arka arkaya izlemek için kesinlikle mükemmel bir zaman.

Bae Suzy Başrollü Zamanınıza Değer Veren 5 Kore Dizisi

Aşağıdan Bae Suzy’nin başrol olarak yer aldığı 5 diziyi sizler için hazırladık.

Dream High

Dream High (2011)

Altı hırslı müzik yıldızı, Kirin Sanat Lisesi’nde istekleri doğrultusunda çalışıyor. Dizi, New York’ta prestijli bir sahne sanatları konservatuvarı olan Juilliard’a gitme hayalleri kuran klasik müzisyen Go Hye Mi (Suzy) ile başlıyor. Ne yazık ki, babasının borçlarını ödemek için bunu beklemeye alıp Kirin Sanat Akademisine girmek zorunda kaldı. Dream High, hem Suzy’nin ilk oyunculuk hem de çıkış rolü olarak gözüküyor.

Diğer Oyuncular: Kim Soo Hyun, IUTaecyeon

Uncontrollably Fond

Uncontrollably Fond

Birbirlerine gerçekten aşık olsalar da Shin Joon Young ve No Eul, kontrol edilemeyen koşullar nedeniyle ayrılmaya zorlandı. Tamamen farklı kariyerlere doğru ilerlerken yıllar sonra tekrar buluşurlar. Joon Young artık bir aktör ve şarkıcı olarak popüler bir ünlüyken, No Eul belgesellerde yapımcı-yönetmen oldu. İkili, her ikisinin de yıllar önceki hallerinden değiştiklerini çabucak anlar, ancak bir şekilde birbirlerine dönüş yolunu bulurlar.

Diğer Oyuncular: Kim Woo Bin, Im Joo Hwan

While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

Bae Suzy, gelecekte olacak korkunç anları rüyalarında görme özelliğine sahip genç bir kadın olan Nam Hong-joo’dur. Çaylak savcı Jung Jae-chan ve polis memuru Han Woo-tak’ın yardımıyla, Hong-joo’nun rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için birlikte çalışır.

Diğer Oyuncular: Lee Jong Suk, Jung Hae In

Vagabond

Vagabond

Gelecek vadeden dublör Cha Dal Gun’ın hayatı, kendi başına yetiştirdiği yeğeni bir uçak kazasında ölünce alt üst olur. Yetkililerin kazayı örtbas etmek için ne kadar uğraştığını öğrendikten sonra, gerçeği ortaya çıkarmak ve yeğeni için huzur bulması için bir yolculuğa çıkar. Dal Gun, arayışındayken, kazaya neden olan perde arkasında meydana gelen yolsuzluğu araştırmasına yardımcı olan bir Ulusal İstihbarat Servisi ajanı olan Go Hae Ri ile yolları kesişir.

Diğer Oyuncular: Lee Seung Gi, Shin Sung Rok

Start-Up

Start-Up kore dizisi (2020)

Start-Up’ın başrolünde, Kore’nin kendi Steve Jobs’u olmayı hayal eden, enerjik ve çok yönlü bir girişimci olan Seo Dal-mi rolündeki Suzy var. Sonunda, ilk aşkı olduğunu yanlışlıkla hatırladığı başarısız bir şirketteki teknoloji girişimcisi olan “matematik dehası” Nam Do-san ile yolları kesişir. Açıkça yanlış anlaşılmaya rağmen Do-san bu fırsatı kullanarak iş basamaklarını tırmanır ve ardından Dal-mi’nin kalbine girer.

Diğer Oyuncular: Nam Joo Hyuk, Kim Sun Ho, Kang Han Na

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell

Başarılı Aktris Shin Hye Sun’un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

Notibell
Genç Yaşta Başrol Olmayı Başaran 10 Kore Dizi Oyuncusu
Notibell
Song Kang Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey