Başlangıçta Tamamen Farklı Kariyer Düşünen 10 Koreli Oyuncu

3 dk okuma süresi

Hayallerimiz büyürken değişme ve gelişme eğilimindedir ve en sevdiğimiz Koreli aktörler ve aktrislerimiz için de bu durum farklı değildir. Bazı ünlü oyuncuların, orijinal kariyer hedefleri tamamen farklıydı ve ellerinden geldiğince kariyerlerini değiştirme şansına sahip oldukları için mutluyuz.

Başlangıçta Tamamen Farklı Kariyer Düşünen 10 Koreli Oyuncu

Aşağıdan onlara göz atın ve Hallyu’nun Lee Min Ho ve Song Hye Kyo gibi yıldızlarının fikirlerini değiştirmeselerdi hangi işleri yapabileceklerini öğrenin.

Lee Min Ho

Lee Min Ho

Lee Min Ho bir röportajda bir zamanlar daha gençken bir futbol yıldızı olmak istediğini açıkladı. Ancak, 5. sınıftayken bir sakatlık yaşadım, bu yüzden atlet olmayı unuttum. 18 yaşına bastığımda fikrimi değiştirdim ve oyuncu olmak istedim ”diye açıkladı aktör. Bu güne kadar sporu bir hobi olarak yapıyor.

Song Joong Ki

Song Joong Ki

Song Joong Ki, 2009 romantik dizisi Triple’daki karakterine çok benzeyen kısa pist sürat patencisi olmayı her zaman hayal etmişti. Genç bir Joong Ki, memleketi Daejon’u ulusal düzeyde üç kez temsil edecek kadar ileri gitti! Ne yazık ki, lisenin ilk yılında bir sakatlık geçirdikten sonra paten hayalleri kısa kesildi.

Song Hye Kyo

Song Hye Kyo

Olimpiyat yıldızına dönüşen bir başka potansiyel yıldız ise Song Hye Kyo. Soompi‘ye göre, ilkokulda bir patenci olarak eğitildi. Fakat liseye adımını attığında sporu bırakmaya karar verdi ve bunun yerine model olmayı denemeyi seçti.

Jun Ji Hyun

Jun Ji Hyun

Jun Ji Hyun daha gençken bir uçuş görevlisi olmayı arzuluyordu. Ne yazık ki, bir uçuş sırasında özellikle kötü bir uçak deneyimi, o zamanlar genç olan Ji Hyun’u kötü bir şekilde etkiledi ve bu da onun rüyasından vazgeçmesine neden oldu. Sonunda arkadaşı onu işe aldıktan sonra 16 yaşında modellik yapmaya başladı.

So Ji Sub

So Ji Sub

Oyuncuğa adıma atmadan önce, So Ji Sub 11 yıl boyunca profesyonel bir yüzücü olmak için eğitim aldı. Ailesi tarafından cesaretlendirilerek Kore Ulusal Oyunlarında bile yarıştı ve genel olarak üçüncü oldu! Ekstra para kazanmak için Ji Sub modellik yapmaya başladı ve sonunda oyunculuk seçmelerine katıldı ve devamını tahmin edersiniz.

Lee Bo Young

Lee Bo Young

Oyunculuk dünyasına girmeden önce, tecrübeli aktris Lee Bo Young, ilk olarak bir haber sunucusu olma hayalinin peşine düştü. 2002’de MBC’nin yıllık işe alım yarışında ilk 15’e girdi, ancak daha fazla ilerleyemedi. Bu başarısızlık, neyse ki model olmayı da içeren başka kariyer fırsatları aramasına neden oldu.

Nam Joo Hyuk

Nam Joo Hyuk

Listedeki birkaç oyuncuya benzer şekilde, Nam Joo Hyuk da başlangıçta atlet olmak için eğitim aldı. Tam olarak bir basketbol oyuncusudur. Televizyona çıktığında, “Yaklaşık üç yıl oynadım. Oyun kurucu ve şutör arasında gidip geldim, ”diye anlattı Joo Hyuk. “Takımda oynamayı bıraktım ve üçe üç yarışmalara katıldım. Bu yarışmalara katıldım ve hepsini kazandım. O noktaya kadar basketbolda iyiydim. ” Ne yazık ki, iki kez incik ameliyatı geçirdikten sonra hayallerini bir kenara bırakmak zorunda kaldı.

Lee Jong Suk

Lee Jong Suk

Rain’den ilham alan Lee Jong Suk, onu bir K-pop idolü yapma umuduyla ilk kez şov dünyasının peşine düştü. KBS’nin Entertainment Relay programına konuk olarak katıldığında, tamamen vazgeçmeden önce üç ay boyunca bir idol grubuna katılmak için eğitim aldığını söyledi.

Jung Hae In

Jung Hae In

Jung Hae In, hedefi mezun olduktan sonra belirli bir alanda çalışmak olduğu için okulda biyoteknolojiye başladı. Bir dondurma dükkanının önünde bir oyunculuk ajanı tarafından izlendikten sonra sonunda kendi hayalini unuttu ve sektöre adım attı.

Sung Hoon

Sung Hoon

So Ji Sub’dan sonra Oh My Venus yardımcı yıldızı Sung Hoon da profesyonel bir yüzücü olmayı hayal ediyordu. Spor için 14 yıl eğitim aldı ve hatta bunun için üniversiteye kaydoldu. Yüzme hayalleri, kariyeri sona eren bir omurga sakatlığı geçirdikten sonra beklenmedik bir şekilde durma noktasına geldi.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x