Başarılı Aktris Shin Hye Sun’un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Hevesli bir Kore dizi izleyicisiyseniz ve her zaman en son dizilerden haberdarsanız, o zaman hiç şüphesiz son yapımlardan biri olan Mr. Queen’den Shin Hye Sun‘u görmüşsünüzdür! Dizi sonunda popülerliği daha da arttı. Fakat Hye Sun’un aslında destekleyici görevlerden başrol kadın rollerine kadar uzanan tecrübeli bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? Evet, 30 yaşındaki kayıp bir çocuğun, travma yaşamış bir balerin, tuhaf bir kraliçe ve çok daha fazlasıyla karşımıza çıktı! Hye Sun, tartışmasız olarak çeşitlilik ve çok yönlülüğe sahip yetenekli bir sanatçıdır.

Başarılı Aktris Shin Hye Sun'un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

İşte kesinlikle izlemeniz gereken Shin Hye Sun’un rol aldığı 10 dizi:

Legend of the Blue Sea (2016)

Legend Of The Blue Sea (2016)

Dizi, bir deniz kızı olan Shim Cheong’un (Jun Ji Hyun) ve bir dolandırıcı olan Heo Joon-jae’nin (Lee Min Ho) aşk hikayesine odaklanıyor. Joseon döneminden bir deniz kızı, okyanusa geri kaçmasına yardım eden bir vali tarafından kurtarılır. Yıllar sonra günümüzde, bir dolandırıcı tatil köyüne gittiğinde yolları bir kez daha kesişir.

Diğer Oyuncular: Lee Min Ho, Jun Ji Hyun, Shin Won Ho

Five Enough (2016)

Five Enough (2016)

Önceki evliliklerinde şanssız olan iki kişinin yolları kesişir ve aşık olurlar. Hye Sun, dizide utangaç bir ilkokul öğretmenini oynuyor.

Diğer Oyuncular: Sung Hoon, So Yoo Jin, Ahn Jae Wook

Oh My Ghostess (2015)

Oh My Ghostess (2015)

Oh My Ghostess, utangaç ve çekingen bir restoran çalışanı olan Na Bong Sun’un (Park Bo Young) ve patronu yıldız şef Kang Sun Woo’nun (Jo Jung Suk) hikayesini anlatıyor. Bong Sun ayrıca hayaletleri görme yeteneğine de sahiptir. Bir gün, bir adamla yatarak kinini yatıştırmaya çalışan hayalet olan Shin Sun Ae (Kim Seul Gi) tarafından ele geçiriliyor.

Diğer Oyuncular: Park Bo Young, Jo Jung Suk, Kim Seul Gi, Lim Ju Hwan

My Golden Life (2017)

My Golden Life (2017)

Hye Sun’un canlandırdığı çalışkan ve kararlı Seo Ji-ahn, karşısına çıkan tüm zorluklara rağmen başarılı olmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Sonunda, Haesung Group’ta işe alınır, ancak daha sonra yıllardır bilmediği bazı şeyleri öğrenecektir.

Diğer Oyuncular: Park Si Hoo, Lee Tae Hwan, Seo Eun Soo

Still 17 (2018)

Still 17

17 yaşında bir keman dahisi, kazasından on üç yıl sonra komadan uyanır ve 30 yaşına bastığını öğrenir. Bu yüzden hala bir ergen zihniyetine sahiptir. Kendisine benzer bir kaza geçirmiş ve hala sorunları olan bir adamla tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve eski yaralarının iyileşmesine yardımcı olurlar.

Diğer Oyuncular: Yang Se Jong, Ahn Hyo Seop, Lee Do Hyun

Stranger (2017)

Stranger

Bir polis yardımcısı ve sosyal açıdan beceriksiz bir savcı, bir cinayet davasını araştırır. Soruşturmalarının ortasında bir yerlerde savcılığın içindeki yolsuzluğu keşfetmeye başlarlar.

Diğer Oyuncular: Cho Seung Woo, Bae Doona, Lee Joon Hyuk

She Was Pretty (2015)

She Was Pretty (2015)

Ji Sung-joon ve Kim Hye-jin çocukluk arkadaşlarıdır. Sung-joon büyürken çirkin ve tombul biridir. Tersine, Hye-jin güzeldi ve çok şanslıydı. Ancak yıllar içerisinde görünüşünü ve servetini kaybettiğinde işler değişti. Bir yetişkin olarak, bir moda dergisinde işe girer. Ancak kısa sürede anlar ki, yeni patronu aslında gösterişli ve yakışıklı Sung-joon’dur.

Diğer Oyuncular: Hwang Jung Eum, Park Seo Joon, Choi Siwon, Go Joon Hee

The Hymn of Death (2018)

The Hymn of Death (2018)

Kim Woo Jin, Kore Japon işgali altındayken sahne drama yazarıdır. Evlidir ama Yun Shim Deok’a aşık olur. Shim Deok, ilk Koreli sopranodur. 1926’da ilk Kore pop şarkısı olan “Praise of Death” şarkısını kaydeder. Woo Jin ve Shim Deok’un gerçek hikayesini konu almaktadır.

Diğer Oyuncular: Lee Jong Suk, Lee Ji Hoon, Park Seon Im

Lee Jong Suk Hayranı mısınız? Öyleyse sizler için hazırladığımız Lee Jong Suk’un rol aldığı popüler 10 Kore dizisine bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/lee-jong-sukun-yer-aldigi-populer-10-kore-dizisi/

Angel’s Last Mission: Love (2019)

Angel's Last Mission Love

Dan (L), her zaman başı belaya giren, yakışıklı bir melektir. Cennete geri dönmek için Lee Yun Seo (Shin Hye Sun) adında soğuk ve kararlı bir balerin için gerçek aşkı bulma göreviyle görevlendirilir. Fakat işler hiç istediği gibi gitmeyecektir.

Diğer Oyuncular: L, Lee Dong Gun, Bo Mi Kim

Mr. Queen

Mr. Queen

Erkek bir şef, Joseon döneminde genç bir kraliçenin bedeninde gizemli bir şekilde uyanır. Şimdiki zamana dönmenin bir yolunu bulmaya çalışırken, yavaş yavaş krallığın sırlarını çözmeye başlar.

Diğer Oyuncular: Kim Jung Hyun, Na In Woo, Seol In Ah

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler