Başarılı Aktris Kim So Hyun’un Rol Aldığı 10 Dizi

4 dk okuma süresi

En çok kadın başrollerin genç hallerini oynamasıyla bilinen ve tanınmış bir çocuk oyuncu olarak başlayan Kim So Hyun, o zamandan beri aranan bir başrol kadına dönüştü. Bununla birlikte, sektörde 15 yıldan fazla deneyime sahip! Sizlere sunacağı uzun bir repertuarla, en başarılı genç oyunculardan biri olmayı başardı.

Başarılı Aktris Kim So Hyun'un Rol Aldığı 10 Dizi

Başarılı yıldız oyuncunun yer aldığı diziler için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Kim So Hyun’u seviyorsanız, izlenmesi gereken 10 Kore dizisini sizler için hazırladık.

Moon Embracing the Sun (2012)

Joseon döneminde üst düzey bir memurun kızı olan Heo Yeon-woo, Veliaht Prens Lee Hwon ile tanışır ve ona aşık olur. Sonunda evlenmeye karar verirler. Ancak bu olmadan önce, Kraliçe Dowager, bir şamandan Yeon-woo’yu öldürecek bir hastalıkla lanetlemesini ister. So Hyun, Lee Hwon’a aşık olacak ve yakında kötü kraliçe olacak Kim Min Seo’nun karakterinin genç versiyonu Yoon Bo-kyung’u oynuyor.

Oyuncular: Han Ga In, Kim Soo Hyun, Jung Il Woo

The Suspicious Housekeeper (2013)

Hikaye, Sang Chul’un ailesini konu alıyor. Sang Chul, karısını kaybeden ve dört çocuğunu tek başına büyütmek zorunda olan bir adamdır. Görev, özellikle onun için zordur, çünkü ne çocukları ne de kendi başının çaresine bakamaz. Sıkıntılı günlerini azaltmak için, gizemli ve tuhaf bir kadın olan Bok Nyeo’yu işe alır.

Oyuncular: Choi Ji Woo, Lee Sung Jae, Wang Ji Hye

Who Are You: School 2015 (2015)

Küçük yaştan ayrılmış ikiz kız kardeşler Lee Eun-bi ve Go Eun-byul, farklı hayatlar yaşarlar. Eun-bi okulda zorbalığa uğrayıp zor zamanlar yaşarken, Eun-byul, prestijli bir özel kurumda popüler bir öğrencidir. Eun-byul’un gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasına yol açan bir kaza meydana geldiğinde, Eun-bi aniden kendini iki okul arkadaşının sevgisi arasında sıkışmış, kız kardeşinin ilginç hayatında bulur.

Oyuncular: Nam Joo Hyuk, Yook Sung Jae

Page Turner (2016)

Kim So Hyun, Yoo Seul adında yetenekli bir piyanisti oynuyor. Hayatını annesinin yönlendirmesiyle piyano çalmaya adadıktan sonra, gözlerinin kör olmasına neden olan bir kaza meydana gelir.

Daha sonra yeni bir hayat yaşamasına yardımcı olan, eşit derecede yetenekli iki çocukla beklenmedik arkadaşlık kuracaktır.

Oyuncular: Ji Soo, Shin Jae Ha

Bring it On, Ghost (2016)

Hayalet görme yeteneğine sahip Park Bong-pal, para biriktirmek amacıyla hayalet kovucu olarak çalışmaktadır. Tüm bunların ortasında, Kim Hyun-ji adında kim olduğunu hatırlamadığı bir hayalet ile tanışır. İkisi, kötü hayaletlerle savaşırken Hyun-ji’nin ölümünün gizemini çözmek için birlikte çalışırlar ve iyi hayaletlerin öbür dünyaya geçmesine yardımcı olurlar.

Oyuncular: Ok Taecyeon, Kwon Yul

The Emperor: Owner of the Mask (2017)

1700’lerde kurulan uğursuz bir gizli topluluk, Kore’nin su kaynağını tekeline alarak ülkeyi ve imparatorluk ailesini yönetiyor. Onların zulmünden bıkan Veliaht Prens Lee Sun, sevdiği kadın Ga-eun’un yardımıyla örgüte karşı çıkar. Kahramanca hareketleri, onu mağdur imparatorlukta bir umut ışığı haline getirir.

Oyuncular: Yoo Seung Ho, Kim Myung Soo, Yoon So Hee

Radio Romance (2018)

Song Geu-rim, başarısız olan radyo programının iptal edilmemesini sağlamak için, en iyi aktörlerden biri olan Ji Su-ho’nun yardımını ister. Fakat bir sorun vardır. Ji Su-ho okunacak bir senaryo olmadan tamamen işe yaramaz biridir.

Oyuncular: Yoon Doo Joon, Yoon Park, Yura

Love Alarm (2019)

Love Alarm, yakınlarında biri onlara karşı romantik duygular beslediğinde kullanıcıları uyarabilen bir uygulama tarafından yönetilen bir dünyada geçmektedir. Kim Jo-jo Love Alarm’ını çalan iki çocuk arasında kalır: Jo-jo’ya gizlice aşık olan bir okul arkadaşı olan Lee Hye-yeong ve Jo-jo’dan hoşlanan okulun popüler öğrencisi Hwang Sun-oh.

Oyuncular: Song Kang, Jung Ga Ram

The Tale of Nokdu (2019)

Muhteşem bir kılıç ustası olan Jeon Nokdu, Joseon hanedanlığı döneminde bir adada, babası ve abisi ile huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Bilinmeyen nedenlerle ailesini hedef alan bir grup kadın suikastçı tarafından saldırıya uğrarlar. Bu saldırının nedenini ortaya çıkarmaya çalışan Nokdu, saldırganların peşinden gider ve kendisi de kadın kılığına girerek duy köyü adı verilen bir yere sızar.

Oyuncular: Jang Dong Yoon, Kang Tae Oh

River Where the Moon Rises (2021)

Klasik bir Goguryeo halk masalını yeniden anlatan dizi, dik başlı bir asker olarak yetiştirilen bir prenses olan Pyeonggang’ı konu alıyor. Krallığını yeniden kurmaya kararlı olduğu için, krallığın ilk imparatoriçesi olmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Ancak, tutkularını gerçekleştirmek için kullandığı sakin ve nazik On Dal’la karşılaşıp ona aşık olunca arayışı karmaşık bir hal alır.

Oyuncular: Na In Woo, Lee Ji Hoon, Choi Yoo Hwa, Kim Ji Soo

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler