Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler

3 dk okuma süresi

Sevdiğiniz ünlüler hakkında yeni bir şey keşfettiğinizde mutlu oluyor musunuz? Hobileri, Instagram hesaplarının anlamı veya hangi eğlence ajansına ait oldukları (ve şirket arkadaşlarının kimler olduğu) gibi!

Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler

Bugün en sevdiğiniz Koreli ünlüler hakkında yeni bir bilgi hazırladık. Aynı okullara giden yıldızlara bir göz atacağız! Hadi bakalım:

Kang Ha Neul, Shin Hye Sun, Lee Jong Suk

Shin Hye Sun

Bu üç popüler oyuncu ile sınıf arkadaşı olduğunuzu hayal edin. Happy Together’ın bir bölümünde Shin Hye Sun, Jong Suk ile sınıf arkadaşı olduğunu ve transfer olduktan sonra Kang Ha Neul‘un da okuluna geldiğini açıkladı. Bil bakalım nerede oturuyordu? Jong Suk’un koltuğunda!

Lee Jong Suk

Not: Hye Sun ve Jong Suk, Kore dizisi Hymn Of Death‘de birlikte çalıştılar! Okul hayatlarından bahsediyorlar mıdır?

Kang Ha Neul

Cha Eun Woo ve Park Yoo Na

Cha Eun Woo

Eskiden sınıf arkadaşı olan ve sonunda birlikte Kore dizilerinde rol alan başka bir çift oyuncu var: Cha Eun Woo ve Park Yoo Na. Onlar sadece True Beauty‘de çalışma arkadaşı değillerdi, ikisi de My ID Is Gangnam Beauty‘de yer aldı! İkili, Yoo Na’nın dans bölümü ve Eun Woo’nun yayın ve eğlence departmanında bulunduğu Hanlim MultiArt School’da okudu. Ayrıca lise öğrencilerinin çıkış yapmadan önce birbirlerini alt ettikleri bir bilgi yarışmasında da yer aldılar!

Park Yoo Na

EXO’dan D.O. ve BTOB Hyunsik

Aynı okula iki harika şarkıcı koyarsan ne olur? Başka hiçbir şeye benzemeyen bir performans alacaksınız! Soompi’ye göre, D.O. ve Hyunsik “birlikte Goyang Baekseok Lisesi’ne katıldılar ve burada “Heavenly Voice” adlı bir okul kulübünde aktif olarak faaliyet gösterdiler. Resmi olarak gruplarının üyesi olduklarında bir okul festivalinde performanslarını gösteren bir klip internette ortaya çıktı. Bu da aslında onların gerçekte ne kadar yetenekli olduklarını daha da kanıtladı! Bunlar da sevimli fotoğrafları:

d.o ve hyunsik

BTOB’dan Sung Jae ve Ong Seong Wu

BTOB's Sung Jae

Her ikisi de Kore dizi oyuncusu olmaya geçen iki K-pop idolü! Sung Jae, BTOB üyesidir ve Reply 1994, School 2015, Goblin ve Mystic Pop-Up Bar gibi dizilerde rol almıştır. Öte yandan Seong Wu, Wanna One ile birlikte tanıtım yapıyordu ve At Eighteen ve More Than Friends dizilerinin başını çekti. İkisinin de lisede aynı sınıfa katıldıkları söylenmiştir.

Ong Seong Wu

BTS’den V, Jimin ve Oh My Girl’den Seunghee

Soompi, üç K-pop idolünün “BTS’den Jimin ve V, sırasıyla Busan Gösteri Sanatları Okulu ve Daegu Jaeil Lisesi’nden Kore Sanat Okuluna transfer olduklarında sınıf arkadaşı olduklarını” bildirdi. Seunghee de bir röportajda bu konuyu açtı ve Jimin’i çok pratik yapan biri olarak tanımlarken, V “bir metronun perde kapısındaki yansımasına bakıp dans pratiği yapardı” şeklinde belirtti.

MAMAMOO’dan Hwasa ve Wheein

MAMAMOO's Hwasa

Bakın burada aynı grubun parçası olan ve aynı okula giden iki K-pop idolü yer alıyor! MAMAMOO’dan Hwasa ve Wheein ortaokuldan beri en yakın arkadaşlardır, bu da arkadaşlıklarının on yıldan fazla sürdüğü anlamına gelir. Bir TV şovunda özel konuk olduklarında, Hwasa birlikte seçmelere bile katıldıklarını söyledi: “Wheein bunu bana hiçbir zaman doğrudan söylemedi, ancak söyleyebileceğim kadarıyla, ikimiz de kendimizle ilgili bir inanca sahiptik. Görebiliyorum. İkimiz de başaracağız diye düşündük. Seul’e gitmeye ve şarkıcı olmaya kararlıydık. Sırf Seul’e taşındığın için şarkıcı olacağın garanti değil. Ancak, ajansımızın şu anki yönetmeni birlikte çıkış yapmamıza izin verdi.

Wheein

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi