ASTRO’dan Rocky, Gençlik Romantik Draması ‘New Tale of Chun Hyang’ın Başrolünde Yer Alacak

2 dk okuma süresi

Başka bir ASTRO üyesi, oyunculuk becerilerini gösterecek. Sahne adıyla Rocky olarak bilinen Park Min Hyuk’un yeni bir web drama olan New Tale of Chun Hyang’da rol alacağı doğrulandı.

ASTRO'dan Rocky, 'New Tale of Chun Hyang'ın Başrolünde Yer Alacak

Rocky, ‘New Tale of Chun Hyang’ Dizisinde İlk Başrolünü Alacak

Star News 14 Ekim’de ASTRO’nun rapçisi ve dansçısı Rocky’nin gençlik-romantizm dizisi “New Tale of Chun Hyang”da rol alacağını duyurdu. Aynı gün, Rocky’nin ajansı Fantagio iyi haberi doğruladı ve idol oyuncunun yeni oyunculuk projesine hazırlandığını belirtti.

“New Tale of Chun Hyang”, çalışmalarına odaklanmak yerine, bugüne kadar acelesi olan 20’li yaşlarındaki gençlerin kaygılarını ve sevgilerini anlatan klasik edebiyat “Chun Hyang’ın Hikayesi” ne dayanıyor.

astro rocky

ASTRO üyesi Rocky, Lee Mong Ryong’un modern bir versiyonu olan bir üniversite öğrencisinin rolünü canlandıracak. Görünüşünden yeteneklerine kadar neredeyse her şeye sahip olacak. Ancak, sahip olduğu tüm yeteneklere rağmen, hayatında hala eksik bir parça var ve bu da aşktır. Umutsuzca tek ve biricik aşkını bekliyor.

Buna ek olarak, “New Tale of Chun Hyang”, izleyicilerin kendi hikayelerini seçme şansına sahip oldukları etkileşimli, çok-sonlu bir web drama olarak üretilecek. Bu projenin geleceğin izleyicilerine kendi mutlu sonlarını yaratabilmeleri için heyecan vermesi bekleniyor.

Yaklaşan dizinin bu Kasım ayında prömiyer yapması planlanıyor.

ASTRO Üyeleri Cha Eun Woo, Sanha ve Rocky Kore Dizi Endüstrisine Hakim Oluyor

Bu yılın başlarındaki ilk albümlerinin ardından ASTRO üyeleri Cha Eun Woo, Sanha ve Rocky bir sanatçı olarak kariyerlerinde ilerlemeye devam ediyorlar.

cha eun woo

Cha Eun Woo dizi ve filmle meşgul. Son zamanlarda, bir denizci rolünü oynayacağı gizemli gerilim filmi “Decibel” için ilk fotoğraflar yayınlandı. Donanma üniformasını giyerken iyi görünüyordu. Filmin yanı sıra, Eun Woo’nun Kim Nam Gil, Lee Da Hee ve Sung Hoon ile birlikte yeni bir Kore dizi olan “Island” da oynayacağı doğrulandı.

AYRICA OKUYUN: Cha Eun Woo Yeni Fantastik Dizi ‘Island’da Rol Alacak

En genç ASTRO üyesi Yoon Sanha da “Your Playlist” ile dizilere geri dönmeye hazırlanıyor. Ayrıca Krystal Jung’un küçük kardeşi olarak oynayacağı yaklaşan KBS dizisi “Crazy Love”ın kadrosuna katıldı.

Son olarak, yeteneğini sahnede sergiledikten sonra, Rocky kendine meydan okuyacak ve eğlence endüstrisinde çok yönlü bir sanatçı olmaya hazır hale gelecek. İlk web dramasında rol alacağından, Arohas (ASTRO’nun fandom adı) oyunculuk performansını şimdiden dört gözle bekliyor.

ASTRO üyeleri Rocky, Cha Eun Woo ve Sanha’nın yaklaşan dizi projeleri hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu