K-Pop

ASTRO Moonbin Vefat Etti

Seul Gangnam Polis Karakoluna göre ASTRO Moonbin’in vefat ettiği bildirildi.

Detaylar burada.

Astro Moonbin vefat etti

ASTRO Moonbin Vefat Etti, Polis Açıklama Yaptı

19 Nisan KST’de ASTRO’dan Moonbin 25 yaşında vefat etti.

Seul Gangnam Polis Karakoluna göre, Moonbin’in akşam 20:10 sularında Gangnam bölgesindeki evinde ölü bulunduğu bildirildi.

Moonbin, hemen polis yetkililerini arayan menajeri tarafından bulundu. Polis, Moonbin’in kendi canına kıydığının göründüğünü bildirdi. Ayrıca, otopsi tartışmalarının ölümün temel nedenini araştırmak için değerlendirildiğini de eklediler.

Polis şunları söyledi:

“Moonbin kendi canına kıymış gibi görünüyor. Şu anda kesin ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapma planlarını tartışıyoruz.”

Olaydan önce Moonbin, ASTRO’nun bir alt birimi olan Moonbin&Sanha’nın bir parçası olarak performans sergilemeyi planladığı Dream Concert programı için rezerve edildi. Moonbin’in ajansı Fantagio, raporla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Bu kederli dönemde Moonbin’in ailesine, arkadaşlarına ve onu yakından tanıyan herkese en derin taziyelerimizi sunuyoruz. Herkesin herhangi bir güncelleme için bizi izlemeye devam etmesini rica ediyoruz.

Moonbin

ASTRO Moonbin’in Alt Birim ve Grupla Son Faaliyetleri

ASTRO Moonbin - Sanha

Moonbin’in ASTRO ikilisi MOONBIN&SANHA ile yaptığı son albüm, 4 Ocak’ta, başlık şarkıları “MADNESS” ile birlikte üçüncü mini albümleri “INCENSE”i yayınladıklarında geri döndü.

Moonbin, son tam grup yayınlarına gelince, 16 Mayıs 2022’de yayınlanan “Candy Sugar Pop” adlı geri dönüşleri aracılığıyla ASTRO üyeleriyle aktif hale geldi. Başlık şarkısı, üçüncü stüdyo albümleri “Drive to the Starry Road”dan. Üstelik grubun 28 Şubat’ta ASTRO’dan ayrılan Rocky’yi de içeren son albümü.

Moonbin’in son Instagram güncellemesi, Clinique’den bir kozmetik ürünün tanıtımını yaptığı bir fotoğrafı yayınladığı zamandı. AROHA’lar merhum idolün gönderisine akın etti ve vefatından duydukları üzüntüyü dile getirdi.

AROHA’lar şu yorumu yaptı:

“Umarım artık hasta olmazsın ve sıcak bir yerde rahat nefes alabilirsin.”
“AROHA’ların, üyelerinin ve ailesinin neler yaşadığını bilmiyorum ama eminim şu anda çok stresli ve duygusalsındır. Lütfen kendine iyi bak.”
“Performanslarınız ve sahnedeki varlığınız bana çok neşe ve mutluluk getirdi. Huzur içinde yat kralım.”
“Huzur içinde yat meleğim. Hayatıma kattığın anıları ve mutlulukları asla unutmayacağım. Işığın üstümüzde parlayacak ve ben her gün seni düşünmek için gökyüzüne bakacağım.”

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu