ASTRO MJ’in Solo Çıkış Yapacağı Onaylandı

2 dk okuma süresi

MJ, önümüzdeki ay ASTRO’nun solo çıkışını yapan ilk üyesi olmaya hazırlanıyor!

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

ASTRO MJ'in Solo Çıkış Yapacağı Onaylandı

Fantagio, ASTRO MJ’in Trot Albümüyle Solo Çıkış Yapacağını Doğruladı

14 Ekim’de ASTRO’nun şirketi Fantagio’dan bir yetkili olan, SPOTV News tarafından yayınlanan raporların ardından medya kuruluşu Top Star News ile MJ’in önümüzdeki ay Kasım ayında bir trot albümü ile solo çıkış yapacağını doğruladı.

Fantagio ayrıca popüler balad ve trot şarkıcısı Young Tak’ın MJ’nin solo albümünde yapımcı olarak yer aldığını da sözlerine ekledi.

Diğer ASTRO üyeleri Moonbin ve Sanha, daha önce grubun ilk alt birimi olarak “IN-OUT” adlı mini albümünü 2020’de yayınlamış olsalar da, bu, bir ASTRO üyesinin şarkıcı olarak ilk solo çıkışını yapacağı ilk sefer olacak.

astro mj

Özellikle MJ, 2020’de MBC’nin varyete programı “Choi Ae Entertainment” aracılığıyla trot grubu Super Five’ın bir üyesi olarak katıldı. MJ’in trot’a imza atma deneyimiyle, yeni albümü için beklentiler artıyor.

Buna ek olarak, birçok kişi Young Tak’ın albümün yapımcısı olarak MJ için ne tür müzikler üreteceğini de tahmin ediyor. Çünkü kendisinin ” Why Are You Coming Out From There”, “Jjiniya” gibi kendi hit şarkılarını yayınladı. Ve “Comforter” gibi birçok sanatçının single’ının yapımında yer aldı.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: ASTRO Cha Eun Woo, İki Tür Kişiliğe Sahip Olduğunu Paylaştı

Bu arada, MJ’in solo çıkışının kesin tarihi, albümü ve daha fazlası ile ilgili daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Trot şarkıcısı MJ için heyecanlı mısınız?

ASTRO MJ, Oh My Girl’in ‘Hyojung ve Binnie’nin Sweet Home’da Konuk Olarak Yer Alıyor

Diğer yandan ASTRO üyesi kısa süre önce Oh My Girl üyeleri Hyojung ve Binnie’nin eğlence programı “Hyojung and Binnie’s Sweet Home”un son bölümlerinden birinde konuk olarak yer aldı. Üç K-Pop idolü eğlenceli arkadaşlıklarını oyun oynayarak ve sohbet ederek sergilediler.

astro mj

Bölüm boyunca, MJ, Hyojung ve Binnie de izleyicilerle nasıl yakın arkadaş olduklarını paylaştılar. Üçüne göre, MJ ve Hyojung birbirleriyle stajyer olarak tanışmışlar ve bir yıldan biraz fazla bir süre birlikte eğitim görmüşler.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: ASTRO Cha Eun Woo’nun Çocukluk Fotoğrafları Daha Önce ‘Yüz Dehası’ Olduğunu Kanıtlıyor

MJ ve Binnie’ye gelince, ASTRO ve Oh My Girl ilk kez IU’nun “Red Shoes” şarkısının özel bir performansı için işbirliği yaptıklarında tanıştıklarını açıkladılar. İkisi ilk başta birbirlerine karşı garip olsalar da, planlanmış aktiviteleri birbiriyle örtüştüğü için sonunda daha da yakınlaştılar.

Bu arada, “Hyojung and Binnie’s Sweet Home“, Dum Dum Studio’nun Youtube kanalı aracılığıyla 5 Ağustos’tan beri yayınlanıyordu ve şimdiden Oh My Girl üyeleri Seunghee ve Mimi, fromis_9’dan Jiwon, Saerom ve Jisun, MAMAMOO’dan Moonbyul, aktör Yoon Jong Hoon ve daha fazlası gibi çok sayıda konuk ağırlamıştı.

Bölüme buradan göz atın:

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri