Aşık Olmanızı Sağlayacak Evlilik Sözleşmeleri Hakkında 7 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Evlilik anlaşması konulu pek çok dizi karşınıza çıkmıştır. Bunun nasıl gittiğini biliyorsunuz: iki kişi gönülsüzce sahte / zorla evliliğe giriyor. İlk başta birbirlerine düşman olsalar da, düşmanlık sonunda birlikte bir dizi beklenmedik olay yaşadıktan sonra gerçek bir şeye dönüşür. Pek çok kez denenmiş ve test edilmiş olsa da, Kore dizileri açısından durum biraz daha farklı olabiliyor.

Aşık Olmanızı Sağlayacak Evlilik Sözleşmeleri Hakkında 7 Kore Dizisi

Aşağıda kesinlikle kalbinizi hızlandıracak evlilik sözleşmeleriyle ilgili 7 Kore dizisini listeliyoruz.

Full House

Full House (2004)

Gelecek vadeden bir senarist olan Han Ji-eun, rahmetli babası tarafından inşa edilen evi miras alır. Ancak, kendi arkadaşları tarafından yapılan bir dolandırıcılığa maruz kaldıktan sonra, ünlü ama bencil bir aktör olan Lee Young-jae’ye mülkünü bilmeden kaybeder. Evi elinde tutmak için, aşık olduğu kişiyi kıskandırmak isteyen Young-jae ile sözleşmeli bir evliliğe girmeyi kabul eder. Birlikte yaşamaya zorlanan iki kişi, kısa süre sonra belki de göründüğünden daha fazlası olduğunu öğrenir.

Başrol oyuncular: Song Hye Kyo, Rain, Han Eun Jung

Song Hye Kyo hayranı mısınız? Öyleyse sizin için hazırladığımız Song Hye Kyo hakkında bilmeniz gereken 10 şeye göz atın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/song-hye-kyo-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

Marriage Contract

Marriage Contract

Ölümcül hastalığını öğrenen fakir ve dul bir anne olan Hye-soo, ölmüş kocasının borcuna gömülmüştü ve kızı öldüğünde para biriktirmek için hiçbir şey yapmaz. Patronu ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunduğunda, yedi yaşındaki çocuğunu yasal bir vasi ile bırakma umuduyla üç ay karısı olmayı kabul eder.

Başrol oyuncular: Lee Seo Jin, Uee, Kim Yong Geon

Princess Hours

Princess Hours

Çevrimiçi bir manhwa’ya dayanan Princess Hours, Kore monarşisinin günümüze kadar sürdüğü alternatif bir evrende geçiyor. Dizi, merhum büyükbabasının kararını öğrendikten sonra hayatı altüst olan Shin Chae-gyeong’u konu alıyor. Kararı ise, Veliaht Prens Lee Shin ile evlenmektir. İlk başta dirençli olsa da, sonunda borçlu ailesini kurtarmak için evlenmeyi kabul eder.

Başrol oyuncular: Yoon Eun Hye, Ju Ji Hoon, Kim Jeong Hoon

The King 2 Hearts

The King 2 Hearts

Esprili ve kaygısız olan Güney Koreli Prens Lee Jae Ha, ailesinin siyasi meseleleriyle ilgilenmek istemiyor. Bununla birlikte mutlu hayatı, ulusal bir felaket onu tahta çıkardığında göz açıp kapayıncaya kadar altüst olur. Güney Kore ile Kuzey Kore arasındaki müzakerelere dahil olan, iki ülke arasındaki barışı korumak umuduyla seçkin bir Kuzey Koreli polis memuru olan Kim Hang Ah ile evlenmek zorunda kalıyor.

Başrol oyuncular: Lee Seung Gi, Ha Ji Won, Jo Jung Suk

Because This is My First Life

Because This Is My First Life (2017)

Ji Ho, 30’lu yaşlarının başında, evinin parasını ödemek için bir start-up şirketinde çalışan bekar bir adamken, Ji Ho, kendine ait bir evi olmayan 30 yaşında, mücadele eden bir yazardır. Se Hee ipoteğini tek başına ödemekte zorlanırken, bir dizi yanlış anlaşılma ve olaylar sonucunda Ji Ho  ile ev arkadaşı olarak yaşamaya başlar. Planları,  birbirlerine karşı büyüyen duygularıyla da uğraşmak zorunda kaldıklarında pek çok engelle karşılaşır.

Başrol oyuncular: Jung So Min, Lee Min Ki, Lee Som

Lie to Me

Lie to Me

Gong Ah Jong (Yoon Eun Hye), kültür ve turizm bakanlığında işlerden sorumlu memur olarak çok çalışıyor ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Fakat işler yolunda gitme eğiliminde değil. İlk aşkını en iyi arkadaşına kaptırdı ve o zamandan beri flört etmeye vakti olmadı, bu yüzden hiç evlenmedi. Ama şimdi görünüşte mutlu evli bir çift olan ilk aşkı ve en iyi arkadaşıyla karşılaştığında yalan söyler ve evli gibi davranır. Her nasılsa World Hotel’in CEO’su Hyun Gi Joon (Kang Ji Hwan) ile evli olduğu etrafa yayıldı. Sonunda, Gi Joon’u bu yalanı kabul etmeye ikna etmeyi bile başarır ve ikisi, karşılıklı çıkarları için sözleşmeli bir evlilik yapmayı kabul eder.

Başrol oyuncular: Yoon Eun Hye, Kang Ji Hwan, Sung Joon

Fated to Love You

Fated to Love You

Büyük bir şirketin varisi olan Lee Gun ve sıradan görünen bir sekreter olan Kim Mi-young’un tek gecelik ilişkileri hamilelik sonuçlanır. Eylemlerinin sorumluluğunu almaya karar veren ikili, anlaşmalı bir düğünde anlaşır ve kısa bir süre sonra tuhaf evliliklerini nasıl yönlendireceklerini öğrenmek zorunda kalır.

Başrol oyuncular: Jang Hyuk, Jang Na Ra, Choi Jin Hyuk

Bu dizileri izlediniz mi? Bu tarz Kore dizi listelerini beğeniyorsanız sizler için bir önerimiz daha var. Evlilikle ilgili kalbinizi kazanacak en iyi 5 Kore dizisine bakabilirsiniz.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/evlilikle-ilgili-kalbinizi-kazanacak-en-iyi-5-kore-dizisi/

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler