Arthdal ​​Chronicles 2. Sezon

Arthdal ​​Chronicles 2. Sezon Olacak mı?

Hepinizin bildiği gibi Arthdal ​​Chronicles 22 Eylül 2019 tarihinde 18. ve son bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin son bölümünde ‘Arth efsanesi devam edecek’ şeklinde bir açıklamayla dizi aynı zamanda yarım kaldı. Bu da Arthdal ​​Chronicles 2. sezon olacak mı? sorusunu akıllara getiriyor.

Arthdal ​​Chronicles dizisi Netflix ve Güney Kore arasında yapılan en yüksek bütçeli dizilerden biri olmayı başardı. Dizi ile ilgili yapılan anlaşmaların 3 part olduğunu biliyoruz. Her kısım 6 bölümden oluşuyor ve 18. bölümün sonunda dizi ekranlara veda ediyor. Fakat yarım bir şekilde…

Son zamanlarda Netflix dizilerinde bunu görmekteyiz. Genelde izleyici tepkilerine göre devam dizisine karar veriyor olsalar da birçok orijinals diye geçen diziyi yarım bıraktı. Dizinin sıkı bir takipçisi olarak 2. sezon ile ilgili yabancı kaynakları araştırmaya başladım. En azından hikayenin bir sezon daha devam etmesini umarak bazı kaynaklara ulaştım. Şu an kesin olmamakla birlikte dizi ile ilgili görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Son Güncelleme : TvN tarafından bir kaynak serinin devamının çekileceğini onayladı. 2020 yılının ikinci döneminde (Eylül ya da Ekim) gibi çekimlere başlanılması beklenmektedir.

Ek Güncelleme: 2021 yılında yayınlanacağı kesinleşmiştir.

Arthdal ​​Chronicles 2. Sezon Açıklaması

Bir röportajdan alıntıdır. ( Yapım şirketi tarafından )

‘‘ Arthdal ​​Chronicles 2. Sezon, yalnızca ekibin ve birçok izleyicinin desteklemesiyle mümkün olacaktır. Çeşitli koşulları gözden geçirip en kısa zamanda kesin kararı vereceğiz ve yapım ekibi Sezon 2’yi yapmak için ellerinden geleni yapacaktır.’’

Seri yenilenirse, Netflix’in yeni bölümleri çekebilmesi için bir ya da iki yıl zamana ihtiyacı olan bir yayınlama takvimi bekliyoruz.

Muhtemelen 2020 yılı içerisinde karar verilecek ve yeni takvim ona göre belirlenecektir. Konusu ve oyuncu kadrosu, kıyafetler ve müzikleri ile çok sevilen bu diziye hala başlamadıysanız dizi hakkındaki bilgilere göz atabilirsiniz: Arthdal ​​Chronicles

 

13 Replies to “Arthdal ​​Chronicles 2. Sezon Olacak mı?”

  1. Özel bir kuruluş Eylül ya da Ekim aylarında çekime başlayacaklarını bildirdi. Ben de devamını çok merak ediyorum.

 1. Eylül de çekilmeye başlanırsa ne zaman bitecek çekimler . Ya ben kalp krizinden giderim.

  1. Şuan çekimler başlasa ertelenecekti. Virüs sebebiyle birçok ülkede dizi çekimleri ertelendiği için eylülde planlanması normal görünüyor.

 2. abi bu kadar güzel dizi olamazdı çok güzel bı dizi ama yarım kalmış devamını çekmelerini beklerim böle son olamaz resmen yarım kaldı

 3. ya gerçekten studio dragon’ın sayfasına falan da baktım devamı gelsin lütfen. şok oldum son sahnede nasıl orada bırakabilirler? bu mümkün mü yahu. acilen yeni sezonun çıkması lazım. çok etkileyici bi diziydi. favorilerim arasına girdi. hatta o kadar etkilendim ki etrafta niruha diyerek selam veriyorum. yeni sezon gelmezse gerçekten üzülürüm. bunu çekenlere nasıl iletebilirim bilmiyorum ama iletmeye çalışacağım. çok başarılı bir dizi.

  1. Merhaba, 2. sezonu onaylandı, kesin olarak çekilecek. Dizi gerçekten standart kore dizilerinin dışına çıkmayı başarmış. Netflix ile beraber bütçesi yüksek dizileri umarım çoğaltırlar.

  2. hahahahah 🙂 Ben de baya etkilendim, şuan ikinci kez diziyi bitirmekten geliyorum,cidden ben de çıldırmak üzereyim. Bir an önce çekimmlere bari başlansın. Hiç bi diziyi bu kadar çılgınca beklediğim olmamıştı…

 4. Lütfen seyirci desteği olması gerekiyorsa bir ling oluşturulup kamuoyu yoklaması yapılsın ve devamı çekilsin..bisürü tırıvırı sizi var bunun gibi daha hiç görmedim..

  1. Merhaba Gönül, serinin 2. sezonu kesin olarak onaylandı. Yıl sonu gibi çekimlere başlanıp 2021 yılında yayında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir