Angel’s Last Mission: Love Konusu ve Oyuncuları

2 dk okuma süresi

İsim: Angel’s Last Mission: Love / Dan, Hanaui Sarang

Yayın Tarihi:  2019

IMDb Puanı: 7.5

Dizisel.com Puanı: 7.1

Tür: Romantik, Komedi, Dram, Fantastik

Bölüm Sayısı: 32 (30 dakika)

Yapım Yeri: Güney Kore

Devam Ediyor Mu: Hayır

Yönetmen: Lee Jung-Sub

Senarist: Choi Yoon-Kyo

Angel’s Last Mission Love Konusu

Görme engelli eski bir balerin ile bir melek arasında gecen aşkı konu almaktadır. Bu melek cennetten kovulmuştur ve kendisine verilen görevleri yerine getirerek geri dönmek istemektedir. 100. ve son görevi aşk olacaktır.

Fragman

Karakterler

Melek Dan: Cennetten kovulan bir melektir. İnsanların dünyasında kimsenin hayatına karışmadan verilen görevleri yerine getirmektedir. Görevi genel olarak ölen hayvanlarla ilgilenmektir. Son görevi ise görme engelli bir kadını birine aşık etmektir. Bu kez işi kolay olmayacaktır. Oldukça kaprisli ve soğuk bir kişiliği olan bu kadınla anlaşması zor olacaktır.

Lee Yeon‑seo: Geçirdiği bir kazadan sonra görme yetisini kaybetmiştir. Fantasia Kültür Vakfının eski balerinlerinden biridir. Oldukça yetenekli olduğu için baş balerin olarak çıkmaktadır. Soğuk bir kişiliği vardır ve insanlara kolay kolay güvenmez. Dan ile tanıştıktan sonra kalbindeki buzlar yavaş yavaş eriyecektir.

Ji Kang‑woo: Yetenekli bir yönetmendir. Fantasia’da yetenekli balerinler ile ilgilenmekte ve insanların beğeneceği kareografiler hazırlamaktadır. Gizemli geçmişi zamanla ortaya çıkacaktır.

Geum Ni‑na: Yeon‑seo, Fantasia’dan ayrıldıktan sonra baş balerin olmuştur. Yeon‑seo ile rekabet halindedir. Yönetmenden hoşlanmaktadır.

Choi Yeong-ja: Fantasia’nin yeni yönetim başkanı olmuştur. İsteklerine ulaşabilmek için her yolu deneyen bir insandır.

Angel's Last Mission Love poster

Angel’s Last Mission Love konusu, oyuncular ve yorumlar

Editör Yorumu

Fantastik ve romantik türde kore dizileri yaygın olarak yapılmaya devam ediyor. Konu olarak fantastik olsa da içerikte çok fazla görsel şölen beklememenizi tavsiye ederim. Genel olarak oyuncular arasındaki diyalog ve (geçmişi hatırlama) ile dizi ilerliyor. Oyuncuların zıt karakterlerini görmek eğlenceliydi. Biri oldukça soğuk bir kişilik olsa da içten içe sevgiye ihtiyaç duyan biri, diğeri ise oldukça yardımsever ve sıcakkanlı olsa da zamanında çok zorluk yaşamış biri. Bu türde diziler izlemeyi seviyorsanız tavsiye edebilirim.  Dizideki İngilizce şarkı seçimlerini çok beğendiğimi söylemeliyim. Dizi ile gayet uyumluydu. Herkese şimdiden iyi seyirler dilerim.

Angel’s Last Mission Love Oyuncuları

Shin Hye-sun (Lee Yeon-seo) - Angel's Last Mission: Love
Lee Yeon‑seo
Lee Dong-gun (Ji Kang-woo)
Lee Dong‑gun
Ji Kang‑woo
Bo-mi Kim (Geum Ni-na)
Bo‑mi Kim
Geum Ni‑na
Gil Eun-hye (Geum Ru-na)
Gil Eun‑hye
Geum Ru‑na

 

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler