Ancient Love Poetry

3 dk okuma süresi

Ancient Love Poetry (Çince: 千古玦尘), Xing Ling’in ‘Ancient God’ adlı romanına dayanan 2021’de yayınlanan bir Çin televizyon dizisidir. Dizi konusu, oyuncuları, fragman vb tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Ancient Love Poetry (2021)

Başlık:  Ancient Love Poetry

Yönetmen: Rao Jun, Li Zhen Ru

Senarist: Yin Tao, Li Cai

Tür: Aksiyon, Fantezi, Tarihsel, Romantik

Bölüm: 49

Yayın Tarihi: 17 Haziran 2021

Ancient Love Poetry Konusu

Dünya, hepsi barış ve uyum içinde olan Tanrı, Ölümsüz ve Şeytan alemlerinden oluşur. Ayrıca şeytanları, kaçmalarını engellemek için dikilmiş bir bariyerle barındırmak için kullanılan Cehennem Dünyası da var. Xuan Yi, Cehennem Dünyası’nın efendisidir ve onu tahribat yaratmasını engellemek için tuzağa düşürülmüştür. Shang Gu, Ataların Tanrısının son nefesinden doğar ve Baş Tanrı olma ve Kaosun Gücünü elde etme sorumluluğuna sahiptir. Sadece o dünyayı yıkımdan kurtarmak için araçlara sahiptir.

Ancak, Shang Gu’nun uygulama becerileri zayıftır ve tembel bir öğrencidir. Bai Jue, Gerçek Tanrılardan biridir ve Shang Gu’yu öğretmekle görevlendirilmiştir. Soğuk bir kişiliğe sahip ancak yakışıklılığı ve statüsü nedeniyle birçok kadın hayranı var. Shang Gu ondan hoşlanmamaya başlar ama yavaş yavaş ona aşık olur. Bai Jue’nin kalbini eritmeyi başarır ve o da ona aşık olmaya başlar. Ancak bu, diyarların güvenliğini baltalamak için şeytanlarla işbirliği yapan Kar Tanrıçası’nı kıskançlığa davet eder.

Ancient Love Poetry Fragman

Ancient Love Poetry Oyuncuları

Başrol oyuncular: Zhou Dong Yu ve Xu Kai

Yardımcı rollerde ise; Jenny Zhang, Liu Xue Yi, Li Ze Feng, Leon Lai, Luo Qiu Yun ve Zhang Ya Qin gibi oyuncular rol almaktadır.

Zhou Dong Yu (Shang Gu / Hou Chi)

Zhou Dong Yu (Shang Gu - Hou Chi)

Shang Gu, 3 diyarı yönetecek olan belirlenmiş Baş Tanrı’dır. Ustalaşması gereken Kaosun Gücü ile dünyayı yıkımdan korumakla görevlidir. Ama Shang Gu genç ve oyuncu, zayıf bir gelişim tabanı var.

Hou Chi, 60.000 yıl önce Shang Gu’nun ölümünden sonra Ölümsüz Diyar’ın tanrıçalarından biridir. Shang Gu’ya benziyor ve Qing Chi Sarayı’nın prensesi. Ama aynı zamanda çok çalışmasına rağmen zayıf yetiştirme becerilerine sahip. Babası Gu Jun’dur.

Xu Kai  (Bai Jue / Qing Mu / Bo Xuan)

Xu Kai (Bai Jue - Qing Mu - Bo Xuan)

Bai Jue, Tanrı Aleminin 4 Gerçek Tanrısından biridir. Atılgan ama soğuk ve duygusuz. Bai Jue ilişkilerle ilgilenmez ve sert ve sert olabilir. Birçok kişinin korktuğu güçlü bir tanrıdır. Bo Xuan, Ölümsüz alemdeki diğer kimliğidir.

Qing Mu, Kuzey Denizi Lordu ve genç yaşına rağmen yüksek yetiştirme gücüne sahip genç bir ölümsüzdür. Yıllar önce kaybolan Bai Jue’ye benziyor.

Jenny Zhang (Wu Huan)

Jenny Zhang (Wu Huan)

Wu Huan, Feng Klanından. O, Shang Gu tarafından ilahi canavarı olarak seçilen düşük rütbeli bir hizmetçidir. Wu Huan, klandaki düşük statüsü nedeniyle zorbalığa uğramaktan ve hor görülmekten kaçmak isteyen hırslı bir ölümsüzdür. Gu Jun’a ilgi gösterir.

Fu Xin Bo (Mu Guang)

Fu Xin Bo (Mu Guang)

Mu Guang, Tanrıça Yue Mi’nin öğrencisidir. Becerileri nedeniyle Tanrı Aleminde eğitilmek üzere seçildi. Doğru olanı yapmaya çalışan ve barışı savaşa tercih eden iyi bir ölümsüzdür. Mu Guang’ın Wu Huan’a karşı hisleri var.

Liu Xue Yi  (Tian Qi / Jing Yuan)

Liu Xue Yi (Tian Qi - Jing Yuan)

Tian Qi, Tanrı Aleminin 4 Gerçek Tanrısından biridir. Aynı zamanda tanrıların ve şeytanların arkadaş olduğu bir çağda bir Şeytan Tanrısıdır. Biraz dürtüsel olabilir ve Bai Jue ile tartışmayı sever ama iyi huylu bir şekilde. Tian Qi, Shang Gu’ya çok değer verir ve onun için her şeyi yapar.

Jing Yuan, Shang Gu’nun ölümünden sonra Tian Qi’nin Şeytan Ülkesindeki diğer kimliğidir.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu