Aktris Kim Yong Ji Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

4 dk okuma süresi

Eğer kaçırdıysanız, The King: Eternal Monarch’tan Kim Yong Ji, Tale of the Nine Tailed adlı bir tvN dizisinde başrol oyuncular arasında yer aldı. Yong Ji, Lee Dong Wook, Jo Bo Ah ve Kim Bum gibi oyuncuların yer aldığı fantastik dizi, Kim Yong Ji’nin bir televizyon dizisindeki ilk önemli rolüdür.

Tale of the Nine Tailed, insana dönüşebilen 1000 yıllık efsanevi dokuz kuyruklu tilki Lee Yeon’un (Lee Dong Wook) hayatını anlatıyor. Sonunda, şehir efsanelerini araştıran bir program üzerinde çalışan bir televizyon yapımcısı olan Nam Ji Ah (Jo Bo Ah) ile yolları kesişir. Bu arada, hikayeye Lee Yeon’un daha genç, daha tehlikeli üvey kardeşi Lee Rang (Kim Bum) ve Yong Ji’nin karakteri Ki Yoo Ra katılıyor. Soompi’ye yaptığı açıklamada Onlara kıyasla karakterim çok yeni bir Gumiho dedi. Karakteri hakkında; çok uzun zamandır öyle biri değil, bu yüzden içinde hâlâ pek çok hayvani içgüdüsü var ”dedi.

Aktris Kim Yong Ji Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Yıldızlarla dolu başroller ve çekici bir şekilde benzersiz bir hikayeyle desteklenen Tale of Gumiho’nun sevilen Kore dizileri arasında olduğundan hiç şüphemiz yok. Bunu akılda tutarak, bu sefer sonunda başrol oyuncuları arasında yer alan Yong Ji’nin karşı konulamaz cazibesinden kaçamayacaksınız.

Bununla birlikte, aşağıda her yeni hayranın oyuncuya dönüşen model hakkında bilmesi gereken 10 temel bilgiyi sizler için hazırladık.

Koç burcudur

Yong Ji, 14 Nisan 1991’de doğdu ve onu Koç burcu yaptı. Şimdi Kore güzeliyle uyumlu olup olmadığınızı kontrol etme şansınız var.

Instagram kullanıcısıdır @demi_kimee

Yükselen aktrisin şu anda Instagram’da 855.000’den fazla takipçisi var. Diğer projelerinin perde arkası içeriklerinin yanı sıra günlük hayatından fotoğraflar ve fotoğraf çekimleri de sık sık paylaştığı için kesinlikle takip düğmesine basmanızı öneririz.

BH Entertainment şirketinde yer almaktadır

Yong Ji, arkadaşı The King: Eternal Monarch ortak yıldızı Kim Go Eun ile aynı eğlence şirketi tarafından yönetiliyor. BH Entertainment bünyesindeki diğer Kore ünlüleri arasında Park Bo Young, Byeon Woo Seok, Lee Byung Hun, Jin Goo ve Han Ji Min bulunmaktadır.

2015’te çıkış yaptı

kim yong ji model

Yong Jin, eğlence endüstrisine beş yıl önce 24 yaşında bir Samsung telefon reklamı için model olarak giriş yaptı. O zamandan beri, PyeongChang 2018 Olimpik Kış Oyunları için kısa bir film ve Romance is a Bonus Book oyuncusu Lee Jong Suk‘la birlikte Koreli kozmetik markası Celebeau için bir fotoğraf içeren reklam kampanyalarında yer aldı.

Üniversite mezunu

Şov dünyasına bugünün standartlarına göre nispeten geç giren Yong Jin, lisans eğitimini ilk olarak Seul Ulusal Sanat Üniversitesi’nde bitirebildi.

2018’de ilk oyunculuk rolünü kazandı

kim yong ji - the king eternal monarch

29 yaşındaki oyuncu, TVN dönem dizisi Mr. Sunshine’daki ilk Kore dizi rolünü üstlendi. Yong Ji, dilsiz, genç bir Japon falcı olan Hotaru adında bir yardımcı karakteri canlandırdı. Bir yıl sonra OCN’nin suç gerilim filmi Watcher’a konuk olarak katıldı ve sonunda 2020’de The King: Eternal Monarch’ta nispeten daha büyük bir rol oynadı.

Onu Kore müzik videolarında da izleyebilirsiniz

TV rollerinden önce, Crush’s Oasis (2015) ve Block B’s Toy (2016) gibi birkaç müzik videosunda rol aldı.

Özgür ruhlu bir oyuncu olarak tanımlanıyor

kim yong ji - tale of nine tailed

Tale of the Nine Tailed hakkında konuşması istendiğinde Kim Bum, “Yong Ji’nin kamera önünde çok özgür olduğunu” söyledi. Bu arada, Soompi ile aynı röportajda Yong Ji, diziyi çekerken genellikle daha tecrübeli aktörün başrolünü üstlendiğini açıkladı. “Oyunculuk konusunda çok deneyimim yok, bu yüzden ne yapmam gerektiğinden emin olmadığım zamanlar oluyor. Bu olduğunda, yanımda görünecek ve neye ihtiyacım olduğunu açıklayacak. Hem dizide hem de gerçek hayatta onun liderliğini çok takip ediyorum. “

İki evcil köpeği var

Kim Yong Ji köpekleri

Yong Ji, iki köpeği Lu ve Lai ile yaşıyor. Sevimli çift, ara sıra Instagram hikayesini süslüyor ve hatta aktris ile bir mini gerçeklik dizisi sırasında InStyle Korea’da kısaca yer aldı.

O ödüllü bir model

Oyunculuk dünyasında yeni olabilir, ancak modellik söz konusu olduğunda, Yong Ji zaten oldukça parlak bir üne sahipti. Hatta, 2016 K Model Ödülleri’nde CF Model Ödülü’nü alarak, çalışması için bir ödül bile kazandı. Bunun dışında Yong Ji’ye 2018’de Asya Sanatçı Ödülleri’nde Odak Ödülü verildi. Burada diğer çaylak oyuncular Jin Ju Hyung ve Shin Hyun Soo ile birlikte kazandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x