Kore Filmleri

Ahn Bo Hyun, ‘2 O’clock Date’ Filminde YoonA ile Çalışacak

Ahn Bo Hyun, “My Name” ve “Yumi’s Cells”in başarısının ardından, SNSD’den YoonA ile birlikte romantik film “2 O’ Clock Date” ile beyaz perdeye geri dönecek.

Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Ahn Bo Hyun, Romantik Film '2 O'Clock Date'de Kim Seon Ho'nun Yerini Alacak

Ahn Bo Hyun, Romantik Film ‘2 O’Clock Date’de Kim Seon Ho’nun Yerini Alacak

Ahn Bo Hyun, yaklaşan romantik film “2 O’Clock Date”de Kim Seon Ho’nun yerini alacak. 14 Aralık’ta Dong A News, Ahn Bo Hyun’un idol-aktris Im YoonA ile başrol olacağını doğruladı. Geçmişteki tartışmalarından dolayı rolünden çekilen “Hometown Cha-Cha-Cha” oyuncusu Kim Seon Ho’nun yerini alması bekleniyor.

Ahn Bo Hyun

Romantik komedi filmi “2 O’Clock Date”, üst katta yaşayan bir adam ile onun altında yaşayan gizemli bir kadının sıcak ve masalsı hikayesini anlatıyor. Kadının, beklenmedik bir şekilde adam tarafından keşfedilecek büyük bir sırrı var.

Exit’in yönetmeni ve yazarı Lee Sang Geun filme katılacağını doğruladı ve YoonA ile ikinci projesi olacağını açıkladı. Romantik-komedi filmin çekimlerine önümüzdeki yıl Nisan ayında başlaması bekleniyor.

SNSD Yoona

Ahn Bo Hyun’un Hızla Artan Popülaritesi

Ahn Bo Hyun’un 2016’daki ilk filmi “Hiya”nın ardından beş yıl sonra beyazperdeye geri dönüşü “2O’ Clock Date” ile gerçekleşecek. JTBC’nin draması “Itaewon Class”taki kötü adam rolüyle ün kazandı.

Ahn Bo Hyun “Kairos”, “Descendants of the Sun”, “Her Private Life, “My Name” ve “Yumi’s Cells” gibi çeşitli dizilerde yer aldı. Koreli aktör, son dizileriyle beraber sürekli trend oldu.

ahn bo hyun - my name

Rapora ek olarak, Ahn Bo Hyun şu anda Jo Bo Ah, Kim Young Nim ve Kim Woo Seok ile birlikte yaklaşmakta olan Kore dizisi “Military Prosecutor Doberman“ı çekiyor. Dizinin 2022’de gösterime girmesi planlanıyor.

Bu arada, Kim Seon Ho kadrodan ayrılsa da, “Sad Tropical” ile izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor. Oyuncular, aralık ayının ilk haftasında ilk senaryo okumalarını yaptı. Kim Seon Ho, Go Ara ile çalışacak ve filmin 2022’de vizyona girmesi planlanıyor.

Kim Seon Ho Seashore Village Cha Cha Cha dizisi

Ahn Bo Hyun ve YoonA’nın yaklaşmakta olan filmi hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu