Aespa Karina ve Winter, SHINee Key ve Girls’ Generation Taeyeon Hakkında Konuştu

2 dk okuma süresi

Aespa üyeleri Karina ve Winter, Girls’ Generation üyesi Taeyeon ve SHINee üyesi Key’in aynı şirket olan SM Entertainment’ta nasıl kıdemli olduklarını ortaya koyuyor. Tüm detaylar için okumaya devam edin!

aespa Karina ve Winter, SHINee Key ve Girls' Generation Taeyeon Hakkında Konuştu

Aespa Karina ve Winter, SHINee Key ve Girls’ Generation Taeyeon’un SM Entertainment’ta Kıdemliler Olarak Nasıl Olduğunu Anlattı

tvN programı Amazing Saturday’in 9 Ekim bölümünde, aespa üyeleri Karina ve Winter konuk oldu. Kız grubu kısa süre önce ilk mini albümleri Savage ile geri dönüş yaptı. Bu yılın başlarında grup, Next Level şarkısıyla uluslararası başarı elde etti.

karina

Amazing Saturday’deki görünümleri sırasında Winter, SHINee üyesi Key ile tanışmayı dört gözle beklediğini açıkladı. Aynı şirkette olmasına rağmen, Winter onu hiç göremediğini açıkladı. Hatta efsanevi bir Pokemon gibi olduğu konusunda şaka yaptı!

winter

Haziran 2021’de Key, Instagram Live aracılığıyla aespa ile hiç tanışmadığını açıkladı. Onları uzaktan bile görmediğini ve SM Entertainment binasında onlarla hiç karşılaşmadığını belirtti. Key, o zamanlar sadece iki şarkısı olan en iyi çaylak idoller olmasına rağmen, şirketin o kadar büyüdüğünü ve kendi ayrı pratik odalarına sahip olduklarını açıkladı.

key

Onlarla hiç tanışmamış olmasına rağmen, Key aespa’ya çok düşkündür. 19 Haziran’da Amazing Saturday bölümünde Key, Next Level’ın bir cover’ını yaptı.

Girls’ Generation üyesi Taeyeon, sırf onları görmek için şirket binasında beklediğini söyleyerek aespa ile tanışmanın ne kadar zor olduğunu kabul etti! Winter, Next Level ilk çıktığında Taeyeon’un kız grubuna onlarla dans yarışması yapmak istediğini söylediğini açıkladı. Videoyu kaydetmek için ajansında bekledi.

aespa

Key şaka yaptı ve “Taeyeon bunu gerçekten aespa için mi yaptı?” diye sordu. Taeyeon hemen alkışladı, “Sesinizin tonu oldukça tuhaf geliyor!” dedi. Sonra, Key utanç içinde, Next Level yarışmasını da yapmak istediğini söyledi.

taeyeon ve key

AYRICA OKUYUN: SHINee Key İlk Solo Müzik Şovunu ‘BAD LOVE’ İle Kazandıktan Sonra Gözyaşlarını Tutamadı

Durum hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Aespa Son Aktiviteler

Aespa’nın ilk mini albümü Savage, 5 Ekim 2021’de yayınlandı. Albümün yayınlandığı gün, Savage’ın 401.088 ön sipariş satışı elde ettiği bildirildi. Savage, Hanteo Listesi’nde , ilk ve ikinci gününde 347.000’den fazla kopya satarak kız grupları için en çok satan albüm olarak kayıtlara geçti.

Aespa - Savage

Albüm, aynı adlı bir çıkış single’ı da dahil olmak üzere altı parça içeriyor. Albümü nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu