‘User Not Found’ Poster ve Karakter Tanıtımları Yayınlandı

2 dk okuma süresi

WHYNOT Media’nın yaklaşmakta olan draması “User Not Found” nihayet ana posterini ve bireysel karakter fotoğraf tanıtımlarını yayınladı.

CIX Jinyoung, Shin So Hyun, Han Ye Ji, Ahn Se Min ve Han Ji Wan, 2021 yılının son ayını canlandırıcı oyunculuk becerileri ile süsleyerek ekranlara gelecekler.

'Account Deleted, User Not Found' Poster ve Karakter Tanıtımları Yayınlandı

CIX Jinyoung’un ‘Account Deleted, User Not Found’ Ana Posteri Yayınlandı

WHYNOT Media’nın “User Not Found“, aynı adı paylaşan ve yeni okullarına yeniden başlamak için gizlice kimliklerini değiştirmeye karar veren iki gizemli transfer öğrencinin hikayesini takip ediyor.

5 Kasım’da ana poster ve bireysel karakter posterleri yayınlandı.

Dizinin ana afişinde iki kız öğrenci olan Yoo Min Jae‘yi oynayan Shin So Hyun ve Han Ye Ji yer alıyor.

Account Deleted, User Not Found

Etraflarında bir kot ceketle rahat bir görünüm sergileyen CIX Jinyoung var. Shin Yi Joon rolünü oynayacak.  Shin Hye Joon (Ahn Se Min) mavi bir yelek giyiyor.

Han Ji Wan, pembe hırkası ile karşımıza çıkıyor. Jung Hyun Ji tarafından oynanıyor.

Dikkatler oyuncu kadrosunun nasıl bir sinerji göstereceğine odaklanıyor. Posterdeki metinde “Yeniden başlamak ve yeni bir Yoon Min Jae olarak yaşamak için” yazıyor.

CIX Jinyoung, Shin So Hyun, Han Ye Ji ve Daha Fazlası: Yeni Bireysel Karakter Posterleri

Ana posterin yanı sıra, drama aynı zamanda karakterlerinin isimlerini ve dizide nasıl bir karaktere sahip olduklarına dair küçük bir bakışı içeren bireysel karakter posterlerini de yayınladı.

Shin Yi Joon (CIX Jinyoung)

Shin Yi Joon rolünü oynayan CIX Jinyoung, ifadesiz bir yüzle kameraya bakıyor. Posterinde “Yapmayacağım, başkalarının önünde olmaz” yazıyor ve merak uyandırıyor. Shin Yi Joon, okuldaki en popüler öğrencidir, dışarıdan soğuk ve mesafeli görünse de, onu tanıdıktan sonra aslında sıcak bir insandır.

Shin Hye Joon (Ahn Se Min)

Öte yandan Ahn Se Min, Shin Hye Joon’un neşeli tarafı için bir ipucu vererek parlak bir şekilde gülümsüyor. Herkesin bilmediği, kendine sakladığı karanlık bir sırrı vardır. Posterdeki başlık, merakı artırarak, “Size neden yardım ettiğimi sanıyorsunuz?” yazıyor.

Han Ji Wan (Jung Hyun Ji)

Bu arada, Han Ji Wan rolünü oynayan Jung Hyun Ji, canlandırıcı görsellerini sergiliyor. Posterindeki başlık, “Düşünürseniz, Min Jae’nin bir sürü sırrı varmış gibi görünüyor” şeklinde çevrilmesi, onun kapsamlı gözlemini ve şüphesini gösteriyor.

Yoo Min Jae (Han Ye Ji)

Son olarak, Han Ye Ji’den Yoo Min Jae’nin geçmişinden gelen acısı, somurtkan gözleriyle gösteriliyor. Yeniden başlamak isteyen karakteri, “Arkadaşlar, sınıf arkadaşları? Birazdan size sırtlarını dönecekler” diyor.

Yoon Min Jae (Shin So Hyun)

Etrafta dolaşan söylentilere rağmen gülen Yoon Min Jae (Shin So Hyun), “Sadece bir kez bile olsa kendi adımla yaşamak istiyorum Yoo Min Jae” diyerek daha güçlü öz güvenini gösteriyor.

Dizinin galası yaklaştıkça beklentiler daha da artıyor. “Account Deleted, User Not Found” ilk kez 3 Aralık’ta KOK TV’nin Resmi YouTube Kanalında yayınlanacak.

Her Cuma ve Cumartesi ekrana gelecek ve toplam 10 bölümden oluşacak.

Daha fazla Kore dizi, Kore filmi ve ünlü güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri