A Gentleman and a Young Lady Yeni Posteri Yayınlandı

3 dk okuma süresi

36 yaşındaki aktris Park Ha Na, 2020 JTBC hit draması “Mystic Pop-up Bar”da oynadıktan sonra yeni bir romantik komedi dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

2021 yılında, yaklaşan romantik komedi dizisi “A Gentleman and a Young Lady”de Ji Hyun Woo ve Lee Se Hee ile seksi bir yardımcıya dönüşecek.

Park Ha Na, ‘A Gentleman and a Young Lady’de Ji Hyun Woo’nun Seksi Yardımcısı Oldu!

10 Eylül’de yayın şirketi KBS2, yakında çıkacak olan romantik komedi dizisi “A Gentleman and a Young Lady” için yeni bir dizi fotoğraf yayınladı. Fotoğraf, Ji hanesinde genç ve seksi bir kahya rolünü üstlenecek olan aktris Park Ha Na’yı içeriyordu.

A Gentleman and a Young Lady

(Fotoğraf: KBS)

Jo Sa Ra rolünü oynayacak olan “Miss Korea” oyuncusu Park Ha Na, Ji ailesinin çocuklarına bakan seksi bir yardımcıya dönüşür.

Lee Young Guk’un (Ji Hyun Woo) eski karısının yakın arkadaşıydı. Jo Sa Ra sonunda yakışıklı dul kadına aşık oldu.

Park Ha Na

(Fotoğraf: KBS)

Park Ha Na, “Empress Ki”, “Apgujeong Midnight Sun” ve “The Promise” gibi dizilerde rol aldıktan sonra mükemmel bir oyuncu olarak kendini kanıtladı, bu da deneyimli aktrisin yeni ilginç karakteri nasıl canlandıracağına dair beklentileri artırıyor.

Park Ha Na Yeni Projesi Olarak ‘A Gentleman and a Young Lady’ Seçiminin Nedenini Paylaştı

Oyuncu, yeni projesi olarak yeni romantik komedi dizisini seçmesinin tek sebebini paylaşarak dikkatleri üzerine çekiyor. “Her zaman yazar Kim Sa Kyung ve yönetmen Shin Chang Seok ile birlikte çalışmak istemişimdir ve başyapıtlarında rol almak için harika bir fırsat.” dedi.

“Senaryoyu okuduktan sonra, daha önce oynadığım rollerden çok daha farklı olması nedeniyle Jo Sa Ra’nın karakterine anında aşık oldum. Görünmeyen farklı yönleri olan ilginç bir kadın; eğlenceli bir kişilik, sosyalleşmede iyi ve her duruma çabucak tepki veriyor.”

Park Ha Na

(Fotoğraf: KBS)

“Jo Sa Ra’nın yumuşak bir kalbi var ve o tamamen seviyor. Bu yüzden karakterle ne kadar uyumlu olursam, onun cazibesine o kadar çok aşık oluyorum” diye bir gülümsemeyle devam etti.

Park Ha Na’nın yeni rolüne ve Jo Sa Ra ile uyumuna yönelik beklentiler arttı.

A Gentleman and a Young Lady Yeni Özel Posteri Yayınlandı

Başrollerini Ji Hyun Woo ve Lee Se Hee’nin paylaştığı KBS2’nin en yeni dizisi “A Gentleman and a Young Lady”, büyük galasından önce yeni özel posterini yayınladı.

Yeni yayınlanan posterde renkli ve çeşitli karakterler Ji Hyun Woo, Lee Se Hee, Park Ha Na, Kang Eun Tak, Lee Jong Won ve Lee Il Hwa yer alıyor.

'Gentleman and Lady' Poster

(Fotoğraf: KBS)

Aktörler Oh Hyun Kyung, Cha Hwa Yeon, Lee Hwi Yang, Kim Young Ok ve Im Ye Jin’i de dizinin bir parçası olarak göreceğiz.

Gelecek dramanın hafta sonunu sıcak, rahatlatıcı ve iyileştirici bir hikaye ile süslemesi bekleniyor. Dikkatler, her karakterin renkli ve benzersiz hikayelerini izleyicilere aktaracak deneyimli oyunculara odaklanıyor.

Muhteşem oyuncu kadrosuyla “Gentleman and Lady”, insanlar arasındaki çatışmalar, aşk, ihanet, arzular ve yaşam hikayelerini gösterecek.

‘A Gentleman and a Young Lady’ Yayın Tarihi

“A Gentleman and a Young Lady”, “My Only One”ın senaristi Kim Sa Kyung ve “Love to the End”in yönetmeni Shin Chang Seok tarafından yönetiliyor. Çocukların yatılı öğretmenine derinden ilgi duyan üç çocuklu genç ve yakışıklı bir dulun hikayesini takip ediyor.

KBS2’nin hafta sonu dizisi ilk kez 25 Eylül Cumartesi günü saat 19:55’te yayınlanacak.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu