2021’de Gençler Tarafından En Çok Aranan 10 Kadın K-Pop İdolü

2 dk okuma süresi

9 Ekim’de, Güney Koreli bir çevrimiçi topluluk forumu, 2021’de Naver’de gençler tarafından en çok aranan 10 K-pop idolünü ortaya çıkaran sorgu sonuçlarını paylaştı. İlk 10’a kimin girdiğini görmek için okumaya devam edin!

2021'de Gençler Tarafından En Çok Aranan 10 K-Pop Kadın İdol
Kullanıcı tarafından yapılan aramalar, hem Naver mobil uygulamasında hem de masaüstü sitesinde 18 yaşına kadar olan tüm cinsiyetlerin kullanıcılarını içerecek şekilde filtrelenir. Ayrıca, arama sonuçları Ocak-Eylül 2021 arasındaki aramaları dikkate alır.

ITZY Yuna

ITZY Yuna

ITZY’nin baş rapçisi, baş dansçısı, alt vokalisti, görseli ve maknaesi Yuna onuncu sırada yer alıyor. Listeye giren tek ITZY üyesidir.

Oh My Girl Arin

Oh My Girl Arin

Oh My Girl’ün baş dansçısı, alt vokalisti ve maknaesi olan Arin, bu listede dokuzuncu sırada yer aldı. Yuna’ya benzer şekilde, grubunun ilk ona giren tek üyesidir.

Aespa Winter

winter

Sekizinci sırayı sahibi olan, aespa’nın baş vokalisti, baş dansçısı ve görseli Winter! Bu listede ilk ona giren iki aespa üyesinden biri!

Aespa Karina

karina

Aespa’nın lideri, ana dansçısı, baş rapçisi, alt vokalisti ve grubun yüzü olan Karina yedinci sırada yer aldı. İlk ona giren ikinci aespa üyesi ve grubunun en yüksek rütbeli üyesi.

Girls’ Generation Taeyeon

Girls' Generation Taeyeon

Altıncı sırada, Girls’ Generation’ın lideri ve ana vokalisti Taeyeon yer alıyor! Şu anda, çoğunlukla solist olarak biliniyor ve solo faaliyetlerini tanıtıyor. Girls’ Generation’da ilk 10’a giren tek üyedir.

LOONA Chuu

LOONA Chuu

LOONA’nın vokalisti, rapçisi ve grubun yüzü olan Chuu, beşinci sırada yer aldı. Chuu, sadece LOONA ile değil, varyete şovlarında ve YouTube kanalında görünmesiyle tanınıyor. İlk ona giren tek LOONA üyesidir.

Red Velvet Irene

Red Velvet Irene

Red Velvet’in lideri, ana rapçisi, baş dansçısı, alt vokalisti, görseli ve merkezi Irene dördüncü sırada yer alıyor. Red Velvet’in ilk ona giren tek üyesidir.

Jang Wonyoung

Jang Wonyoung

Jang Wonyoung bu listede üçüncü sırada yer aldı. Daha önce, grubun lideri, alt vokalisti, alt rapçisi, merkez ve maknae olarak hareket ettiği IZ*ONE’ın bir üyesi olarak aktifti.

AYRICA OKUYUN: Reklam Dünyasını Ele Geçiren 8 K-Pop Kız Grubu Maknaesi

Blackpink Rosé

BLACKPINK Rosé

İkinci sırada yer alan BLACKPINK’in ana vokalisti ve baş dansçısı Rosé! Bu yıl idol solist olarak çıkış yaptı. İlk on içinde yer alan ikinci BLACKPINK üyesidir.

Blackpink Jennie

BLACKPINK Jennie

BLACKPINK’in ana rapçisi ve baş vokalisti Jennie, aramalarda ilk sırayı aldı. Şu anda 2021’de gençler tarafından en çok aranan K-pop kadın idolü. Ek olarak, ilk ona giren iki BLACKPINK üyesinden biridir.

İlk 10’a giren kızları tebrik ederiz!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu