2021’de Erkekler Arasında En Popüler 10 K-Pop Grubu

3 dk okuma süresi

Binlerce K-pop hayranı, favori K-pop gruplarıyla ilgili bir ankete katılmak için Reddit’e gitti. Sayımlar coğrafya ve cinsiyet dahil olmak üzere çeşitli kategorilere ayrıldı. İşte 2021’de erkek K-pop hayranları arasında en popüler 10 K-pop grubu sizlerle!

2021'de Erkekler Arasında En Popüler 10 K-Pop Grubu

Girls’ Generation

Girls' Generation

Girls ‘Generation, erkek K-pop hayranlarından 392 oy alarak onuncu sırada yer aldı. Girls’ Generation-TTS ve SNSD-Oh!GG gibi Girls’ Generation’ın alt birimlerine oy veren erkek K-pop hayranları bu sayıya dahil edildi. Girls’ Generation, erkekler arasında kadınlardan daha üst sıralarda yer aldı.

MAMAMOO

MAMAMOO

Dokuzuncu sırayı erkek K-pop hayranlarından 418 oy alan MAMAMOO aldı. MAMAMOO erkekler ve kadınlar arasında eşit derecede popülerdir. Bu sayımda MAMAMOO onuncu sırada yer aldı. MAMAMOO’nun K-pop endüstrisinde ne kadar sevildiğini gösteriyor!

IZ*ONE

izone

IZ*ONE, erkek K-pop hayranlarından 453 oy alarak sekizinci sırada yer aldı. Reddit nüfus sayımına göre IZ*ONE erkekler arasında kadınlardan daha popüler. Sayımın kadın kategorisinde IZ*ONE 22. sırada yer aldı.

(G)I-DLE

(G)I-DLE

Yedinci sırada erkek K-pop hayranlarından 520 oy alan (G)I-DLE yer alıyor. IZ*ONE gibi, (G)I-DLE da erkek K-pop hayranları arasında kadınlardan daha popüler. Sayımın kadınlar kategorisinde (G)I-DLE 18. sırada yer aldı.

BLACKPINK

blackpink

Altıncı sıra, erkek K-pop hayranlarından 599 oy alan YG Entertainment’ın popüler grubu BLACKPINK’ine gitti. BLACKPINK, erkekler arasında kadınlara göre biraz daha popüler. BLACKPINK, kadın sayımlarında dokuzuncu sırada yer aldı.

Blackpink hayranı mısınız? Öyleyseniz üyeler hakkında daha detaylı bilgiler hazırladığımız yazımıza bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/blackpink-uyeleri/

ITZY

ITZY

ITZY, Reddit’te erkek K-pop hayranlarından 648 oyla beşinci sırayı aldı. BLACKPINK’e benzer şekilde, ITZY erkekler arasında kadınlardan biraz daha popüler. Kadın nüfus sayımında ITZY sekizinci sırada yer aldı.

Dreamcatcher

Dreamcatcher

Dördüncü sırada erkek K-pop hayranlarından 672 oy alan Dreamcatcher yer alıyor. MINX’e oy veren erkek K-pop hayranları bu sayıya dahil edildi, çünkü Dreamcatcher ilk olarak 2014’te MINX olarak çıkış yaptı ve 2017’de Dreamcatcher olarak yenilendi, yeniden çıkış yaptı.

K-pop nüfus sayımına göre Dreamcatcher erkekler arasında daha popüler. Kadınlar kategorisinde ise Dreamcatcher 13. sırada yer aldı.

LOONA

LOONA

Üçüncülük, Reddit’teki erkek K-pop hayranlarından 682 oy alan LOONA‘ya gitti. LOONA’nın alt birimleri olan LOONA 1/3, LOONA Odd Eye Circle ve LOONA yyxy’ye oy veren erkek K-pop hayranları da bu sayıya dahil edildi. LOONA, erkekler arasında kadınlardan daha popüler. Kadın nüfus sayımında LOONA 12. sırada yer aldı.

Red Velvet

Red Velvet

Red Velvet 948 oyla erkek K-pop hayranları arasında ikinci sırada yer aldı. Red Velvet’in alt grubu Red Velvet-IRENE & SEULGI’ye oy veren erkek K-pop hayranları bu sayıya dahil edildi. Red Velvet kadın hayranlar arasında biraz daha popüler. Kadın nüfus sayımında Red Velvet ilk sırada yer aldı.

TWICE

twice

İlk sırada yer alan TWICE, erkek K-pop hayranları arasında 1.060 oy aldı. Bu, TWICE’ın erkek K-pop hayranları arasında en popüler K-pop kız grubu olduğu anlamına geliyor! TWICE erkek K-pop hayranları arasında biraz daha popüler. Kadın nüfus sayımında TWICE ikinci sırada yer aldı.

En sevdiğiniz K-pop grubu kim? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

AYRICA OKUYUN: BTS, SEVENTEEN ve Daha Fazlası: Kasım Ayı Erkek Grubu Marka İtibar Sıralaması Açıklandı

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri